Wpis z mikrobloga

Lol, znajomy widocznie się wczoraj zbulwersował, bo powiedziałem mu prawdę.

Obrabiał dupę kumplowi, z którym byli pod namiotami, że wziął sobie kuchenkę gazową i termofor, jadł i używał termoforu sam, kiedy dziewczyna tego drugiego gadała "ale smakowicie wygląda ta jajecznica, szkoda, że my nie wzięliśmy patelni" albo "zimno mi w nogi". Powiedziałem mu, że jak zabiera gdzieś kobietę, to sam powinien zatroszczyć się o siebie i ewentualnie kobietę, zapewnić sobie ciepły nocleg i jedzenie, bo nie po to ktoś dźwiga w plecaku gaz, patelnię, jedzenie i wodę na termofor, żeby potem to komuś oddać. Jeszcze żeby poprosili ale nie, rzucali tylko sugestywne komentarze i masz się domyślać i sam zaoferować. Typ zaczął pierdzielić coś o byciu gentlemanem to mu powiedziałem, że to on ma być gentlemanem dla swojej kobiety a nie obcy facet. Mieliśmy dziś grać w darta, ale od wczoraj już nie odpisuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #biwakowanie
  • 22
@mamabijeatataniezyje: jak ja nienawidzę takich ludzi, co to na wyjazdach wszystko ode mnie pożyczają. to ja, kurde, każdy gram ważę, rozważam czy aby na pewno jest mi to potrzebne, czy na pewno mam jeszcze miejsce i siłę to nosić, jak nie to co zamiast tego wyrzucić. a przyjdzie taki co to se wzioł np poduszke i nie starczyło mu miejsca na ważne (i cięższe) rzeczy i woła DEJ bo przeciez mosz
Trochę dla mnie abstrakcyjne, że jedziesz z kimś pod namioty i nie zgadujesz się z innymi, kto i co bierze.


@ajuto00: chyba nie byłeś nigdy z normictwem pod namiotami. Sposób w jaki organizują wyjazdy jest niezwykle frustrujący.