W 2025 r. z Nowego Jorku wyprowadziło się więcej osób, niż się do niego wprowadziło, a wzrost liczby mieszkańców praktycznie się zatrzymał - wynika z analiz Citizens Budget Commission, think tanku zajmującego się finansami publicznymi.
@Majku_: wlasnie jestem w nowym jorku i tak, zabytków nie ma tu żadnych, jest bardzo fajne muzeum historii naturalnej ale poza tym większość miejsc do zwiedzania jest jakby sztucznie wykreowana by zostawiać tam hajs. piąty z rzędu taras widokowy na szczycie kolejnego wieżowca? siedemdziesiąta knajpa? central park spoko ale poza tym reszta parkow w okolicy Manhattanu to kawalek zieleńca i dwie ławki na krzyz. po tygodniu zaczynam sie tu nudzić,
@animuss: ok, moze troche przesadziłem- flatiron, esb i brooklyn bridge super, bardzo fajne widoki. Statua wolności z promu zrobiła na mnie duze wrazenie, a chyba największe zrobiły te pomniki po wieżach WTC. Jednak patrząc na to jak ludzie tu pędzą za dolarem, żyjąc (w większości) w małych mieszkaniach bez pralki to nie chciałbym tak zyc. Jest jeszcze jedna myśl ktora mi sie nasuwa - większość rzeczy wyglada bardzo ladnie z
@ChickenDriver2: troche racji ma kolega, który mowil o wybranym torze - jak dzwonisz ze nastąpił zgon (pomijając to, nie masz uprawnień do jego stwierdzenia) to karetka nie przyjedzie. ZRM moze stwierdzić zgon ale tylko jesli prowadzili czynności na danym człowieku. Karetka nie przyjedzie do zmarlego, niestety tak to wyglada. Inna sprawa jest ze malo gdzie w polsce sa koronerzy ktorych zadaniem jest jazda i stwierdzanie zgonu. Bez tego zakład pogrzebowy
#gielda #maxkolonko #gieldowegownowpisy -200 Akcji Microsoftu wpierdzielamy, wjeżdżamy do Portfela. Tymi Akcjami proszę wjechać k--wa do Portfela. OKEJ?! Proszę nimi wjechać i zajmujemy cały k---a portfel amerykański. -No ale jak, przecież musimy mieć zgodę Żony... -Jaką zgodę?! Wjeżdża pan k--wa 400stu dolarowym papierem do portfela... -Ale WYCIĄGI, są Wyciągi z banku! -Wyciągi??!! Na akcje po 400 dolków?!! K--wa wyciągnij tą kasę i wpierdziel w akcje MSFT, i k--wa tyle!
@StdPtr juz drugi z was sie do niego spruł, Ty jeszcze z cytatem i nie zwróciłeś uwagi na to, ze napisał to slowo w cudzyslowie? Znaczy, ze doskonale wie, ze amerykanski to nie oryginał i ciśnie beke z tych co tak mówią. XD
nowitamsejsonytajgerbonzo Poszukuję wygodnych słuchawek bezprzewodowych do xboxa/PC w budżecie do ok. 600 zł. Słuchawki maja służyć do grania w FPSy ewentualnie jakieś WRC czy Assetto Corsa. Głównie XBOX ale i tez do PC. Czy możecie polecić jakieś modele?
Prawilnie przypominam drwal jest przereklamowany bez smaku typowy zapychacz i w dodatku za chorą cenę. Lepiej dopłacić i zjeść coś normalnego a nie psa z budą #drwal #mcdonalds
@KapitanUlicy byla tu kiedys zajebista pasta o tym jak autor wmawiał drugiemu gościowi w maku ze Drwal jest niedobry i ze mu z mordy wyciągał te kanapkę az go w------i z knajpy i cos tam jeszcze sie wydzierał, ze nie może mu to smakować XD ja sam nie lubie, więc nie kupuję ale jak ktos chce to jego sprawa
P0lki są odklejone nie od ziemi, ale od już wręcz od energii Drogi Mlecznej.
#p0lka #tinder #randkujzwykopem #blackpill
źródło: IMG_5228
Pobierzźródło: 1000056782
Pobierz