Wpis z mikrobloga

Lol, znajomy widocznie się wczoraj zbulwersował, bo powiedziałem mu prawdę.

Obrabiał dupę kumplowi, z którym byli pod namiotami, że wziął sobie kuchenkę gazową i termofor, jadł i używał termoforu sam, kiedy dziewczyna tego drugiego gadała "ale smakowicie wygląda ta jajecznica, szkoda, że my nie wzięliśmy patelni" albo "zimno mi w nogi". Powiedziałem mu, że jak zabiera gdzieś kobietę, to sam powinien zatroszczyć się o siebie i ewentualnie kobietę, zapewnić sobie ciepły nocleg i jedzenie, bo nie po to ktoś dźwiga w plecaku gaz, patelnię, jedzenie i wodę na termofor, żeby potem to komuś oddać. Jeszcze żeby poprosili ale nie, rzucali tylko sugestywne komentarze i masz się domyślać i sam zaoferować. Typ zaczął pierdzielić coś o byciu gentlemanem to mu powiedziałem, że to on ma być gentlemanem dla swojej kobiety a nie obcy facet. Mieliśmy dziś grać w darta, ale od wczoraj już nie odpisuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #biwakowanie
  • 22
  • Odpowiedz
@octoberman98: ciężko nakarmić trójkę ludzi czterema jajkami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oni nie mieli swoich, liczyli, że sam nie zje i da kobiecie.


@mamabijeatataniezyje: mógł rzucić im
Mogę wam pożyczyć patelnię. Możecie sobie coś podgrzać.

Ale oczekiwac, że odda im swoje żarcie czy podzieli się termoforem, odejmujać sobie od gardła? Co to, bezludna wyspa a
  • Odpowiedz