Wpis z mikrobloga

Już za tydzień...

Heeniu, ja Ci mówię, to globalne ocieplenie tak działa, siodwa za dużo, te geje z tęczami miały racje. Tusk do Brukseli lata samolotem, a nasze wnuki będą się smażyć na ziemi. Zabijamy naszą matuchnę ziemię. Kiedyś to było. Pamiętam, jeszcze kilka lat temu na Wielkanoc śniegu po kolano, w dzieciństwie my przez zaspy szli króliczka święcić, a teraz ciepło jak w lipcu. Kiedyś to było. Dej mi no jeszcze tego serniczka, bo aż się zdenerwowałem.

#pogoda #heheszki #wielkanoc
Kolarzino - Już za tydzień...

Heeniu, ja Ci mówię, to globalne ocieplenie tak działa...

źródło: pdag

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
  • 0
@JestesUpani ale było zimniej, często jeszcze przymrozki były, pamiętam bo prezenty szukałem to trawa aż szczekała. A napewno mi nie powiesz że zimy teraz to tylko cień starych zim.
  • Odpowiedz
@Kolarzino:
Nie sprawdzałem tej informacji ale kiedyś słyszałem że zmienili sposób odczytu temperatury do pomiarów
Kiedyś zczytywało się ją w tych budkach meteorologicznych z wysokości 2 m nad gruntem a teraz odczyt jest robiony bezpośrednio przy gruncie
Jeśli to prawda to nie jestem zdziwiony nagłemu ociellei
  • Odpowiedz
@s3kawka: No słuchaj jeżeli zależy to opcji do manipulacji jest dużo tak jak jak mówisz. Tutaj metr niżej zmierzymy temperaturę tutaj damy inne kolorki i jakoś będzie
  • Odpowiedz
@Berkel_88 nie ma żadnego ocieplenia. Szury klimatyczne jakoś wygodnie pomijają zmianę wysokości pomiaru na taki u samej ziemi, żeby wyszły "wcząsające" dane ¯\(ツ)/¯

Na "ekologi" i klimacie robią sobie niezły biznes z pieniędzy baranów
  • Odpowiedz