Wpis z mikrobloga

W poniedziałki pracuję od godziny 6, poza tym od 7. Jadę teraz pierwszy dzień po urlopie do pracy i współpracownicy wściekli, że czemu nie jestem na 6. Uznali za oczywiste, że we wtorek po święcie obowiązuje grafik poniedziałkowy. Czy tak istotnie z góry jest? Czy mogę być zwolniony za - ich zdaniem - godzinne spóźnienie?
#pytanie #pracbaza
  • 106
@szymaxxx: Uwierz, jeśli zostaniesz zwolniony za nie przyjście godzinę wcześniej do pracy niż oni uważali, to znaczy, ze nie powinno ci na tej pracy zależeć.

A druga sprawa, ustalone było, ze poniedziałki na 6, to poniedziałki na 6, a nie pierwsze dni tygodnia roboczego.
Ewidentnie zabrakło tutaj komunikacji. Nikt nie powiedział mi, że trzeba być wcześniej, do głowy nie przyszło mi pytanie się o to. Byłem sobie na pięknym urlopie z przyjaciółmi i myślenie o tym, o której mam iść do pracy, było ostatnią rzeczą XD


@szymaxxx: ¯\_(ツ)_/¯
ponieważ jestem w miarę w nim rozpoznawalny, a nie chcę też robić nie wiadomo jakiej afery. W każdym razie nazwijmy to szeroko branżą medialną. A w niej trzeba przygotować aktualne informacje chociażby i to ma być powód zmiany grafiku po święcie.


@szymaxxx: Panie Pereira, takich podstaw nie znać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szymaxxx:

Ewidentnie zabrakło tutaj komunikacji. Nikt nie powiedział mi, że trzeba być wcześniej, do głowy nie przyszło mi pytanie się o to. Byłem sobie na pięknym urlopie z przyjaciółmi i myślenie o tym, o której mam iść do pracy, było ostatnią rzeczą XD


co jak co ale w mediach większego wsiurstwa i pultania sie o godzinke niż na np spawarce to bym sie nie spodziewał