Wpis z mikrobloga

dziadek i babcia też tam będą rozumiem? I sklepy samopomocy chłopskiej też? Komputerów i smartfonow nie będzie? I rower wigry też będzie?


@xdrcftvgy: Tęsknisz za byciem młodym, nie za wsią.

Tak samo byś tęsknił jakbyś był wielopokoleniowym mieszczuchem jak ja i całe lato siedział w blokach i kamienicach.
  • Odpowiedz
@Ejber_z_Fyrtla: najlepiej. W domu po babci wciąż dobrze się czuje. Nawet jak pisze to teraz to oczy się szkła.

Spokój, cisza, szum wiatru, delikatne słońce, i przede wszystkim brak zmęczenia. Wyprowadzanie krowy z babcia, lepienie pierogów, i poczucie ze zawsze gdzieś obok się kręci.

To se nevrati a im dalej od tych wspomnienie tym łatwiej będzie zdechnąć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Ty też dobrze wspominacie?


@Ejber_z_Fyrtla: Nie. Moja babcia na wsi była wredna, niesprawiedliwa, i byłą fanką pruskich metody wychowawczych. Delikatnie mówiąc - kiedy zmarła, nie zrobiło to na mnie specjalnego wrażenia. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@xdrcftvgy uroniłem łzę, bo poczułem zapach i smak o którym mówisz (kurz, papierówka słoneczniki). U naszych dziadków za lasem rosły też jeżyny. Byłem tam kilka lat temu i wszystko zarosło. Dziadków już nie ma... Smutno tak stać w miejscu gdzie 25 lat temu stał traktor c-360 na który wspinałem się jak alpinista...
  • Odpowiedz