Wpis z mikrobloga

@rolnik_wykopowy: zawsze jak komuś braknie argumentów to sprowadza się do obelg, klasyczne. co to ma udowodnić? nie wiem, ale widocznie zabolało cię bo musiałeś aż przejrzeć mój profil. jakie ty musisz mieć smutne życie kiedy boli cię że ludzie mogą sobie ustawiać taki awatar jaki chcą i pisać co chcą xD
  • Odpowiedz
@Raisei-chan: Zawsze jak ktoś ma inne zdanie, to ładujesz go na czarno, płatku śniegu?

bo musiałeś aż przejrzeć mój profil


@Raisei-chan: A co tu jest do przeglądania? xD Wystarczy przecztać kilko twoich ostatnich wpisów, żeby wiedzieć, że ma się do czynie z jakimś zakompleksieńcem, który usiłuje być zabawny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@aqua1125: ja mam przyjaciół na Podlasiu ale to nie to samo :/ u nas też było normalnie, sprzęt rolniczy, stodoły murowane choć u mnie dziadki mieli tylko zwierzaki i sad z tyłu domu. Ja wracam na wieś do brata i w sumie z kumplami grandzimy jak gówniarze :)
  • Odpowiedz
Ty też dobrze wspominacie?


@Ejber_z_Fyrtla:

Nie wspominam, bo na takim zadupiu musiałem mieszkać xD Dla miastowych teraz sprzedaje się to jako "agroturystyka"
Uciekłem z tego miejsca przy pierwszej lepszej okazji. Liceum jak najdalej. Studia w mieście wojewódzkim. Nie zamierzam wracać.
  • Odpowiedz