Wpis z mikrobloga

@duncanidaho2: oczywiscie. Wysmiewanie krotkich penisow jest okrutne. Smianie sie z czyjejs nadwagi, pomylenia slowa - nie jest. Wszystko doskonale rozumiem - podwojne standardy moralne w zaleznosci od plci. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@little_muffin: Zabawne że mi próbujesz przypiąć łatkę seksisty gdy to ty walisz seksistowskie teksty.

Pewnie ze podwójne standardy, no bo kto to widział czepiać się kogoś kto sprowadził dyskusje do poziomu szamba a nie
@sidhellfire: tak, moje braki wiedzy i logiki wyszly po przekreceniu jednego slowa, poniewaz na co dzien uzywam kilku jezykow i sie czasem myle. Za to przecietny wykopek jest nieomylnym geniuszem z duzym penisem. A jest burakiem bo moze. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Za to przecietny wykopek jest nieomylnym geniuszem z duzym penisem.


@little_muffin: Nie umiem zrozumieć: czemu do cholery sprowadzasz wszystko do poziomu rozmiaru prącia i tego czy ktoś odbywa stosunki? A potem się dziwisz że ludzie mają cię za prostaka, karynę i osobę niezbyt lotną, skoro sama się przedstawiasz w ten właśnie sposób, odnosząc się do wydumanej wady, którą jakiś człowiek - którego w życiu nawet nie widziałaś na oczy - rzekomo
@little_muffin: Nie wiem dlaczego odnosisz się do mnie w liczbie mnogiej? Ale dzięki, zastanawiam się nad sobą. I uwaga czasami mogę się przyznać że to co robiłem było złe. Ty widzisz że kilkadziesiąt ludzi mówi ci: "to co robisz jest słabe", nie potrafisz zdobyć się choćby na sekundę autorefleksji, tym się różnimy. No i tym że ja nie piszę np. o kobietach czegoś w stylu: "hehe ale baba pewnie jest taka