Wpis z mikrobloga

#!$%@?ło tych co za te szroty tyle płacą. Rozumiem jeszcze żeby to była jakaś dobra marka, a jedyną zaletą tej jest dłuższa gwarancja od nowości
@Vetinari: To zmienia, że to wartośc w przyblizeniu. Nie analizowalem na kiblu brytyjskiego rynku używanych Kia sportage z 2010 r. , byly tansze niz ten a i byly drozsze. Powinienem napisac ~5k, odnoszac sie konkretnie do pierwszego lepszego modelu ze screena to fakt.
@LittleOpa: miałem podobne rozkminy przeglądając pół roku temu oferty używek i wolałem dopłacić do nowego (notabene też kia ) zamiast jeździć z uczuciem że przepłaciłem w ciul kasy za używkę
co w tym śmiesznego, że system "start/stop" jest jednym z nielubianych przez poszukujących w tym momencie samochodu? Sam z resztą też bym go nie chciał obecnie, bo dodatkowo zużywa rozrusznik i akumulator.


@eloar: 6 letni cee'd here, 96k km przebiegu. Nie wyłączam start/stop, a akumulator wciąż działa bez zarzutu. Rozrusznik zresztą też. A w zimie korzystam i z ogrzewanej kierownicy, foteli, obu szyb i lusterek.
Podobno lepiej kupować auta z tym