Wpis z mikrobloga

@GlenGlen12: nie wiem, dlaczego inni komentujący odbierają twój wpis jako kontrowersyjny. To jest prawda, większość ludzi pracuje jako trybik i robi to co mu każą. Mało kto jest wystarczająco odpowiedzialny i kreatywny by zajmować stanowiska decyzyjne lub faktycznie móc pracować umysłowo jako inżynier czy senior w IT.
  • Odpowiedz
@GlenGlen12: Jest w tym cos racji. Pracuje w korpo jako analityk i jak czasem ciocia mi opowiada co robi jako kierownik w malym markecie to sobie mysle ze ma bardziej umyslowa robote niz ja xD
  • Odpowiedz
  • 15
Prawdziwa praca umysłowa to robota Inżyniera budowy,


@GlenGlen12: Boga w sercu nie masz pisząc to zdanie xDDDDDDDDDD

Znałem paru budowlańców - inżynierów i jednego kierownika.
I tylko jeden inzynier mógłby być nazwany umysłowym, bo tak generalnie to tępaki jakich mało - tyle że z dyplomem magistra inżyniera xD
  • Odpowiedz
Mało kto jest wystarczająco odpowiedzialny i kreatywny by zajmować stanowiska decyzyjne lub faktycznie móc pracować umysłowo jako inżynier czy senior w IT.


@voov100: z tymi seniorami w IT to się nie rozpędzaj, to zwykle zwykłe rzemieślnictwo i przepychanie danych z jednego miejcsa w drugie w jakimś zaawansowanym crudzie. Tych robiących faktycznie odpowiedzialne i kreatywne rzeczy jest ułamek i kompletnie nie są to cechy niezbędne do bycia seniorem w IT a wręcz
  • Odpowiedz
  • 26
@voov100 No mnie tam śmieszy to ego #!$%@? w kosmos bo ktoś w IT pracuje i myśli jaką to jest super trudna i kreatywna praca a reszta to debile. Chyba nie ma innej branży z takim przerostem ego.

Zresztą moja żona sama robiaca jako devopps podkreśla że praca z tymi frędzlami z przerostem ego to jedna z największych wad tej pracy.
  • Odpowiedz