Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AlfredoDiStefano: w hybrydzie? za 2 letnia fabie rok temu dalem 35k, dzisiaj po 45 wolaja xDDD za 4 letniego aurisa rok temu dalem 42k, dzisiaj po 56 wolaja xDDD w skodzie nawet zlotowki upustu nie chca dac na nowe samochody
Za 12 letnie szrot z 230k nalotu oczekują prawie 50 czyli prawie tyle ile on kosztował w salonie w 2010 ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@LittleOpa: zdradzę Ci tajemnicę. Nie musisz tego kupować. Jak nikt nie będzie kupował to cena w końcu spadnie.

Pozdrawiam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
co w tym śmiesznego, że system "start/stop" jest jednym z nielubianych przez poszukujących w tym momencie samochodu?


@eloar: wiesz, że tę funkcję można wyłączyć?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LittleOpa: Szrotem bym to nie nazwał, ale fakt faktem, jest to jeden z najbardziej przereklamowanych aut na rynku wtórnym. Ceny tego modelu są #!$%@?
@LittleOpa Auta w #!$%@? podrożały przez ostatni rok. Moja 6 letnia astra w 2016r nowa kosztowała prawie 100k. Kupiłem ją za 72k w 2018r brutto. Netto wyszła mnie około 55k. Teraz na otomoto widzę takie po 60-65k
@oremi automat się sypie xD
Mój dziadek jeździ w124 od 35 lat w automacie i z tym autem się nic nie dzieje xD.

Tylko trzeba regularnie zmieniać oleje filtry etc