Wpis z mikrobloga

Czytanie komentarzy sprawiło ze musiałem sprawdzić czy przypadkiem nie jestem na pikabu. No tak działa inflacja plus to ze na samochód z salonu trzeba czekać
Niby tak, w normalnych czasach tak, ale w obecnych nie. Lepiej poszukać używki z 1 rąk, z niskim przebiegiem i historią serwisowania, ale nie w Polsce, tylko zagranicą.


@oremi: mam takie auto. kupiłem jako nowe w 2017 roku i jakbym sprzedawał, to pewnie nominalnie za tyle samo co kupiłem. oczywiście klient się raczej nie znajdzie, więc będę póki co jeździł
@Leszcz_pancerny_w_rzucik_malowany Widać że nie jeździsz autem codziennie i innych obrażasz. Dodatkowo dajesz innym do zrozumienia że Twój prywatny czas jest mało warty i nerwy zwiazane z odprowadzaniem auta na serwis nie mają znaczenia.

Jeżdżąc do kościoła w niedzielę to można sobie kupować 4-5latka na następne 5 lat. Ale użytkując codziennie to auto i robiąc 20-30tys km rocznie będzie przez najbliższe 5 lat kosztowało majątek wydany na części zamienne, naprawy itd.

Dobry 4-5
@LittleOpa: A w salonie nie dość, że trzeba czekać rok, czy nawet dłużej to #!$%@? wie ile za ten samochód w ogóle zapłacisz i jakie będzie miał wyposażenie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)