Wpis z mikrobloga

@krdk: nawet sprawdziłem, że PKB per capita mają na poziomie pomiędzy Brazylią a Tajlandią.
Wiesz jak się człowiek zastanowi to niby to wie, ale taka pierwsza chwila jak słyszymy o afryce to ostatnie o czym myślisz to gościu grający sobie w RTSa wieczorami. Jasne taki egipt czy RPA są bardziej w naszej świadomości, ale wspomniana Botswana? Panie, a co to w ogóle jest ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@vofeen: Maroko jest całkiem bogate, kilka lat temu łapałem 4g nawet po środku niczego xD Infrastruktura i skomunikowanie kraju jest lepsze niż można się spodziewać. Wielu Marokańczykom żyje się całkiem nieźle, chociaż są ogromne połacie kraju gdzie cywilizacja dociera w wiaderkach no i rozwarstwie ogromne.
@vofeen: w Tangerze czy Rabacie widzialem przez 2tyg wiecej Maybachow niz w Polsce przez cale zycie, w wioskach bieda jak cholera ich autami sa osly :D kolej owszem #!$%@?, ale tylko miedzy Tangerem a Casablanca
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@vofeen: Maroko jest całkiem bogate, kilka lat temu łapałem 4g nawet po środku niczego xD Infrastruktura i skomunikowanie kraju jest lepsze niż można się spodziewać. Wielu Marokańczykom żyje się całkiem nieźle, chociaż są ogromne połacie kraju gdzie cywilizacja dociera w wiaderkach no i rozwarstwie ogromne.


@geuze: Opisałeś tu prawie każdy kraj na świecie XD