Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy w dzisiejszych czasach da się kogoś poznać bez tindera, fb randek i innych rzeczy tego typu? Pytam jako zwykła dziewczyna (25 lat, jeśli kogoś to interesuje), bo mi nie wychodzi xd Myślę, że niczego specjalnie mi nie brakuje, a jednak od dłuższego czasu moje życie romantycznie nie istnieje, co w sumie zaczyna wpływać na moją samoocenę. Niestety nie dam rady przebywać na takich portalach dłużej niż 5 minut, czuję się dziwnie (wręcz cringowo) oceniając kogoś po zdjęciach i będąc ocenianą. Czy to na prawdę jest konieczne, czy ludzie zrezygnowali z próbowania poznania kogoś w rzeczywistości?
#tinder #badoo #randki #zwiazki #milosc #podrywajzwykopem #samotnosc #rozmyslenia #jakzyc

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62d5ca4d7661f58a7762dc36
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 42
@AnonimoweMirkoWyznania: generalnie to olej portale randkowe. Radzę ci za to zapisać się przykładowo na jakieś grupowe zajęcia lub po prostu ruszyć się z domu nawet na głupi spacer. Okazja by poznać kogoś nowego nadarza się niemal codziennie, lecz wymaga przebywania wśród ludzi.
Poza tym też możesz poznać się ze mną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PolnyMrówkojad: @LM2525 nie mam takich kolegów, którzy jednocześnie mi się podobają i są singlami

@dzikop przestańcie to powtarzać jak mantrę, błagam. Ludzie mają oczy, własne preferencje i wybór. xd Nikt mi się nie kladzie na kolana jak idę, bo noszę sukienki. Nie macie koleżanek, które mimo, że są bardzo atrakcyjne i nie mogą sobie znaleźć facetów? Więcej, niż pewne, że ten losowy mężczyzna na ulicy będzie zajęty, to dwa. Zresztą faceci