Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy pakuję się w duże kłopoty, kupując za około 95,000 złotych nową Skodę Fabię (benzyna)?

Z jednej strony wybieram mało prestiżową markę i ryzykuję zetknięcie z ograniczeniami dla samochodów na benzynę/LPG/diesli w najbliższych latach, z drugiej mam w tej cenie automat + bogate wyposażenie + przestronne wnętrze. Mam mieszkanie i zewnętrzne miejsce postojowe, więc odpadałoby u mnie ładowanie w domu.

#pytanie #skoda #fabia #auto #samochod #motoryzacja #auta #samochody

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62cc0545c1aeabaedad9a59a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
Pobierz
źródło: comment_1657559046jvNbQL0ALO54bAyFU74Ny8.jpg
  • 50
GwiezdnaBabcia: @staryhaliny: @Dziambelll: @plantagenet: @gruba-ryba: @Cumpelnastodwa: @jariosalieri: @erni13: @s---k: @hawat: @mariusz_and: @hans-olo-olo: @1988BaZyL: @Wasz_Pan: @MisPalkis: @duzeelobenc:

Niestety, nie znalazłem w tym przedziale cenowym żadnego innego modelu, który zapewniałby automat + te wszystkie gadżety usprawniające prowadzenie/parkowanie + ogólną wygodę - ale jestem otwarty na wszelkie Wasze sugestie.

Wykupię długą gwarancję, martwią mnie te historie dotyczące awaryjności elektroniki
@AnonimoweMirkoWyznania elektronika szwankowała najbardziej w nowej ocatvii, bo tam jako pierwsza miała nowy system vag, zresztą trojaczki octavia, Leon, golf cierpiały na to samo. Kupuj jeździj i ciesz się ( ͡º ͜ʖ͡º) i nie myśl co będzie, bo tego nikt nie wie ( ͡º ͜ʖ͡º)