Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy pakuję się w duże kłopoty, kupując za około 95,000 złotych nową Skodę Fabię (benzyna)?

Z jednej strony wybieram mało prestiżową markę i ryzykuję zetknięcie z ograniczeniami dla samochodów na benzynę/LPG/diesli w najbliższych latach, z drugiej mam w tej cenie automat + bogate wyposażenie + przestronne wnętrze. Mam mieszkanie i zewnętrzne miejsce postojowe, więc odpadałoby u mnie ładowanie w domu.

#pytanie #skoda #fabia #auto #samochod #motoryzacja #auta #samochody

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62cc0545c1aeabaedad9a59a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Czy pakuję się w duże kłopoty, kupu...

źródło: comment_1657559046jvNbQL0ALO54bAyFU74Ny8.jpg

Pobierz
  • 50
przestronne wnętrze


@AnonimoweMirkoWyznania: Porównaj sobie kiedyś marki premium i te "lepsze" dla plebsu jak skoda. Nie liczy się "przestronność" którą kupuje biedota - tylko wygoda i ergonomia wnętrza.

a nie lepiej kupic 5letnia klase premium?

@Cumpelnastodwa: i dołożyć kolejne 50-60 za rok na naprawy?
Inna rzecz że obecnie produkowane auta jakością nie grzeszą w ogóle, o skodach słyszałem dość straszne rzeczy - cieknące nowe silniki, elektronika padająca po miesiącu.
@AnonimoweMirkoWyznania: 95k za fabię () kurde przecie to niecałe 4 lata temu było tańsze na bidę o 30k

Jak "czujesz to coś" siedząc w tym aucie to bierz i nikogo nie pytaj. Jak ja szukałem auta to też wsiadłem w salonie to swojego obecnego wozidełka i od razu wiedziałem, że go kupię. Chociaż robiłem jeszcze jazdy próbne paroma innymi markami ale w tamtych już "tego czegoś" nie
jeżeli nie planujesz rodziny i tras poza miastem, to można się zastanowić.


@jariosalieri: Jeździłem 3-letnim Rapidem ostatnio (1.0, 5b manual, 90KM) i to bardzo fajnie jeździ. Nawet na ekspresówce przy 120-40kmh jest cicho. Faktycznie wrażeń z jazdy nie ma (elektrycznie wspomaganie, w mieście nie wiedziałem czy jadę na 3 czy 4, a może 5?) ale do kulania się po mieście i kilka razy do roku te 500km jest więcej niż wystarczające.