Wpis z mikrobloga

Czy to melna żula? Czy to pokój człowieka z umysłem zbuntowanego 15-latka? Odpowiedź brzmi: tak i tak - to mieszkanie Dobromira Sośnierza, który trzyma śmieci przed drzwiami i nie ma zamiaru ich posprzątać. Nie obchodzą go przepisy przeciwpożarowe ani skargi sąsiadów.

https://katowice.wyborcza.pl/katowice/7,35063,29796838,posel-konfederacji-jest-uciazliwym-lokatorem-bloku-w-katowicach.html

#neuropa #konfederacja #bekazpodludzi #polityka
Farrahan - Czy to melna żula? Czy to pokój człowieka z umysłem zbuntowanego 15-latka?...

źródło: kucibrudas

Pobierz
  • 44
Najgorszy sąsiad to właśnie Polityk albo Profesor xD
Kiedyś miałem za sąsiada człowieka z PiS i to takiego grubszego kalibru można powiedzieć
Kupił sobie działeczkę pod inwestycję. Jak już wszyscy się pobudowali, to strasznie kręcił nosem by cokolwiek inwestować i torpedował nam plany wybrukowania drogi, bo wiedział, że jak przyjdzie do budowy i wjedzie ciężki sprzęt, to będzie na nim ciążyła odbudowa po #!$%@? kostki. Parę lat udręki z drogą na której
Najgorszy sąsiad to właśnie Polityk albo Profesor xD

Kiedyś miałem za sąsiada człowieka z PiS i to takiego grubszego kalibru można powiedzieć

Kupił sobie działeczkę pod inwestycję. Jak już wszyscy się pobudowali, to strasznie kręcił nosem by cokolwiek inwestować i torpedował nam plany wybrukowania drogi, bo wiedział, że jak przyjdzie do budowy i wjedzie ciężki sprzęt, to będzie na nim ciążyła odbudowa po #!$%@? kostki. Parę lat udręki z drogą na której