Wpis z mikrobloga

Jaki rachunek firmowy polecacie na #jdg dla programisty?

Wymagania:
- Musi mieć możliwość dodania do białej księgi podatników.
- Jak na razie kontrahenci z Polski, ale w przyszłości możliwe że zagraniczni, więc mogą płacić w innych walutach.
- Mało czasu spędzam w UE, więc fajnie jakby miało jakieś lepsze wsparcie dla wielu walut i wypłat z bankomatów za granicą.
- Możliwość założenia konta 100% zdalnie/internetowo bez żadnych fizycznych papierków

#banki #firma #b2b #pracait #jdg #dzialalnoscgospodarcza #programista15k #vat #pracazdalna
  • 22
@aerator-siarkowodorowy: Mi kiedyś tuż przed świętami pod koniec roku zablokowali konto i przez telefon nic nie chcieli powiedzieć tylko "udaj się do oddziału" i wtedy dowiedziałem się że ten "odział" w moim mieście to nie oddział. I musiałem jechać prawie 100km żeby mi odblokowali konto.

Dlatego najlepiej mieć 2:
1. bank A prywatne i firmowe
2. bank B prywatne(backup)
@jakno: Napisałeś już 3 komentarze pod moim postem i żaden z nich nie wnosi żadnej wartości dodanej, idź być bezużyteczny gdzieś indziej. Ja nie wiem jak bardzo musisz nie szanować siebie i własnego czasu, żeby odpowiadać w postach, w których nie masz nic sensownego do powiedzenia. Do widzenia Panie Useless.
@pepedros: a to lipa, ale chyba mozna sobie wykupic spokoj od tego wykupujac troche wyzszy pakiet? mimo wszystko ja nie z tych co przenosza konto ze wzgledu na kilka zlotych miesiecznie wiecej oplat :/
@pepedros: mimo wszystko w branzy uwazam ze jest pewna zmowa, zeby nie dawac kont firmowych za 0zl, a zawsze sprobowac wydoic CHOCIAZ
symbolicznych kilka zlotych miesiecznie, bo prywaciarz to musi miec hajs ;)