Wpis z mikrobloga

Nawiazujac do tego wpisu https://www.wykop.pl/wpis/66016143/#!$%@?-wam-w-dupe-upc-za-oklamywanie-klientow-ze-mac/, gdzie oskarzylem #upc o wprowadzanie ludzi w blad odnosnie ich internetu "swiatlowodowego", ktory nim tak naprawde nie jest poszla reklamacja i dzisiaj dostalem odpowiedz mailowa, w ktorej byla zawarta tresc:

"Wyjaśniam, że UPC Polska dostarcza Internet w technologii FTTx (światłowód doprowadzony do odbiornika światłowodowego, który może znajdować się w mieszkaniu Klienta, w budynku mieszkalnym lub poza nim).
Nazwa sieć światłowodowa nie musi odnosić się wyłącznie do pojęcia FTTH (Fiber To The Home). Okablowanie, o którym Pani wspomina w swojej korespondencji, jest w dużym uproszczeniu częścią składową sieci mieszanej HFC (Hybrid fibre-coaxial).

Światłowód doprowadzamy do budynku, natomiast w budynku pozostaje sieć koncentryczna, która zapewnia odpowiednie parametry do działania sieci.

W ramach zawartej Umowy Abonenckiej korzysta Pani z usługi Internet Światłowodowy do 500 Mb/s. Nazwa wynika z charakteru naszej głównej sieci szkieletowej, która opiera się właśnie na światłowodach. Usługę świadczymy prawidłowo, zgodnie z obowiązującymi standardami.
Oczywiście cały czas pracujemy nad modernizacją naszej sieci oraz sposobu podłączenia, tak, by w przyszłości możliwe było podłączenie okablowania światłowodowego bezpośrednio do mieszkania Abonenta.

Przepraszam, jeżeli podczas zmiany warunków Umowy Abonenckiej nie otrzymała Pani wyjaśnień w tej kwestii. Zależy mi na pomyślnym przebiegu dalszej współpracy, dlatego też podjęłam decyzję o anulowaniu opłaty za instalację z dnia 04.11.2021. Korektę 49,90 zł zobaczy Pani w rachunku za lipiec.

Mam nadzieję, że przyjmie Pani przekazane wyjaśnienia.
Życzę wszystkiego dobrego. "

Dostane 50 zł zwrotu za instalacje jako rekompenstate tego, ze usluga ktora swiadcza jest klamstwem. Co o tym sadzicie?

#upc #internet #uokik #play #sieci #swiatlowod #swiatlowody #pcmasterrace #komputery #orange
  • 5