Wpis z mikrobloga

Nikt nie spodziewał się, że to właśnie dziś rusza III edycja Kauczukowych mistrzostw. Witam serdecznie, jak zmieniło się wasze życie od ostatniego naszego spotkania dokładnie 313 dni temu?

[Wstęp]

Szukałem przez wiele miesięcy godnych kauczuków, na nową edycję. Nie dałem rady mimo patrzenia, na dziesiątki automatów i przeglądania hurtowni. Dlatego koncept się zmienił i wpadłem na inny pomysł, skoro nie mogę takich znaleźć to trzeba takie odpowiednie zrobić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zawarłem współpracę z ciekawą artystką i przygotowała mi dokładnie 32 wzory na kauczuki, które wystąpią w III edycji (Link do jej Instagrama będzie na dole postu i polecam się w wolnym czasie również zapoznać z jej inną sztuką). A no i jak ktoś ma wątpliwości czy to naprawdę kauczuku to mogę nagrać filmik jako dowód, że się naprawdę odbijają XD Pojedynek co każdy dzień bez zmienny, więc bez przedłużania zaczynamy ()

1 para

po lewej, kauczuk Gothic - Kto grał za młodu (w sumie to nieważne kiedy grał) na pewno rozpoznaje firmowy znak serii właśnie Gothic. Czerwone tło idealnie wpasowuję się w czarny mroczny i tajemniczy znak. Jest prosto, ale przesłanie jest bardzo zdecydowane, kto lubi być takie klimaty powinien już wiedzieć, na kogo zagłosować.

po prawej, kauczuk Żabka - Chyba najbardziej rozpoznawalny Płaz, który ma w sobie dużo uroku. Totalna kontra do przeciwnika atakuje nas zielonym uspokajającym kolorem i przesłodkimi oczkami. W tle jest również różowy, który pokazuje bardzo ciepłe zamiary naszej żabki.

Jeszcze raz napiszę, że miło was ponownie zobaczyć! ʕʔ

@Miskaryzu
@J3bzzz
@ZlodziejBilonownic
@TetraHydroCanabinol
@Bartex16
@pieczarrra
@LM2525
@wypalony
@Bramborr
@Krokiruks
@XkemotX
@piegu92
@futrzakos

Jak ktoś chce być wołany/wypisany z listy to pisać.

Instagram autorki kauczuków

https://instagram.com/olga_suchorska?igshid=YmMyMTA2M2Y=

#kauczuowemistrzostwa
KjatanSveisson - Nikt nie spodziewał się, że to właśnie dziś rusza III edycja Kauczuk...

źródło: comment_1656585508GeEeXLR76jitvQOs0gYq0u.jpg

Pobierz

Który kauczuk jest ładniejszy?

  • Po lewej, Gothic 39.3% (181)
  • Po prawej, Żabka 60.7% (279)

Oddanych głosów: 460

  • 19
  • Odpowiedz
@KjatanSveisson: Głos zdecydowanie na żabkę ale para też dużo za silna na pierwsze starcie. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Fajnie, że nie tagowałeś gothica bo myślę, że tag żaby nie dałby takiego samego wsparcia jak fanatycy.

  • Odpowiedz
@KjatanSveisson: Pewnie że żabka, tęskniłem za turniejem, wołaj (σ ͜ʖσ)

jak zmieniło się wasze życie od ostatniego naszego spotkania dokładnie 313 dni temu?


@KjatanSveisson: Zacząłeś ten turniej kiedy ja zacząłem wycieczkę życia Mirku. Siedzę w Kazachstanie i mam przy sobie kobietę która znaczy dla mnie najwięcej na świecie, jest super. Jak u Ciebie? ()
XkemotX - @KjatanSveisson: Pewnie że żabka, tęskniłem za turniejem, wołaj (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞...

źródło: comment_1656680334c6feC9xYJkfFILARHf5nyr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz