Wpis z mikrobloga

No i się zaczęło...#!$%@? najmy krótkoterminowe. W piątek/sobota miałem o 2:30 operę mydlaną 2 #!$%@? par, przypomnieli mi dlaczego nie piję alkoholu. Dziś poniedziałek, pierwszy raz obudziło mnie darcie #!$%@? ryja najemców o 1. Teraz o 5 bardziej #!$%@? przez 15 minut darli się jak jeden drugiego nie #!$%@? bez finału. Niech to PiS zakaże, nie kupiłem mieszkania koło hotelu, a jest gorzej bo mieszkam teraz przy jakimś hotelu, którego obsługa nawet nie kontroluje. Od dwóch lat co wakacje to samo.
#nieruchomosci
  • 165
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mało tego, nazywasz kogoś komuchem, bo chce żyć w spokoju.


@RexxarHell: bzdura. Nazywam komuchem ludzi którzy chcą zabraniać innym rzeczy które nikomu nie robią krzywdy.

Nie masz racji w tym co
  • Odpowiedz
@Bakys: To ja Ci współczuję, stary! Na szczęście nie mam balkonu, ale znając mój temperament to po takiej akcji, jeden z niemiaszków zostałby zaciągnięty na mój balkon do sprzątania.
  • Odpowiedz
Długoterminowego można "wychować" - rozmowa, wzywanie policji, pozew cywilny, zaangażowanie wspólnoty itp.

Weź pozwij jakiegoś Hiszpana co pojutrze wraca do domu i za chwilę na jego miejsce przyjeżdża kolejny.


@rzep: Dokładnie tak jak opisałeś. Długoterminowego można "wychować". Masz wiele narzędzi do tego. To jest ciągle ta sama osoba. Jej budżet jest więc ograniczony. Możesz #!$%@?ć, możesz rozmawiać jak wytrzeźwieje, prosić o zrozumienie, czy zadzwonić po interwencję. W najmie, krótkoterminowym takich
  • Odpowiedz
@malinq: Przecież opisałem dokładnie, że te rzeczy robią krzywdę innym. Ja nie zabraniam komuś prowadzić biznesu, ale od świadczenia takich usług są hotele, więc niech ktoś postawi Hotel, i będzie po sprawie. Najem krótkoterminowy to jest jak kiedyś dzieci mogły pracować w fabrykach, ale doszliśmy do wniosku, że jest to szkodliwe, i niemoralne, i zakazaliśmy tego procederu. O to samo postuluję tutaj. Uważam, że robienie z lokalu MIESZKALNEGO, HOTELU
  • Odpowiedz
Przecież opisałem dokładnie, że te rzeczy robią krzywdę innym.


@RexxarHell: Nie. Napisałeś, że wypożyczanie mieszkania na krótki termin robi krzywdę innym i tego chcesz zakazać. Ja uważam, że darcie mordy robi krzywdę innym i z tym należy walczyć. To #!$%@?, żebym ja nie mógł sobie skorzystać z najmu krótkoterminowego, nie robiąc nikomu krzywdy, bo na drugim końcu polski jakiś gość nie może sobie poradzić z jakimś Januszem.

Przeproś się z
  • Odpowiedz
Uważam, że robienie z lokalu MIESZKALNEGO, HOTELU jest szkodliwe, i niemoralne, dlatego należy zakazać tego procederu.


@RexxarHell: xDDDD

A ja uważam, że takich ludzi powinno się trzymać w oddziałach zamkniętych razem z katolami co chcą swoją moralność wszystkim forsować - masz szczęście, że moje opinie są tak samo #!$%@? warte jak twoje xD
  • Odpowiedz
@RexxarHell: musisz zrobić porządek z właścicielem. Jak nie wiem, wy tak żyjecie w blokach? Że ktoś ciągle coś gotuje i wszyscy czują albo ktoś japę drze? Jprld, ja się do bloków chyba nie nadaję, bo zaraz jeden by dostał #!$%@?, drugiemu bym świecę dymną wrzucił przez balkon. Ja nie mam nerwów do takich ludzi.
  • Odpowiedz
@malinq: ale wiesz że darcie mordy to nie wszystko? I nawet drobne rzeczy jak przejazd walizką w środku nocy może zakłócić spokój innych lokatorów? I że podawanie kodu do drzwi setkom odwiedzającym pato-hotel mija się z celem zabezpieczenia klatki od osób postronnych? Blok mieszkalny to nie hotel, to takie proste. To wspólny DOM ludzi którzy tam mieszkają.
Dyskutowałem z podobnymi opiniami już wcześniej, i jestem przekonany że mówisz tak bo widzisz pozytywne aspekty airbnb jako spokojny i normalny użytkownik, ale gdybyś przeżył to na własnej skórze zmieniłbyś zdanie.

Przeproś się z logiką, ostudź emocję i... nie wracaj do dyskusji. Nie chce mi się.


Śmiesznie się tak pisze z pozycji kogoś kto tego problemu nie ma. Powiedz OPowi jak ma ostudzić emocje gdy nie może przespać
  • Odpowiedz
@RexxarHell: jak jest jakaś wspólnota to uderzaj do niej. Ostatnio byłem na urlopie i wynajmowałem takie mieszkanie przez tydzień, normalnie w windzie i w samym mieszkaniu był cały regulamin i ostrzeżenia by nie hałasować. Mieszkań tak wynajmowanych było wiele w całym budynku, ale cały tydzień miałem ciszę (poza jednym dniem gdy jakiś #!$%@? typ pomylił mieszkania i szarpał chwilę za klamkę). Podejrzewam że wspólnota wymogła na właścicielu zainteresowanie się tematem
  • Odpowiedz
Ale napisz ze airbnb to patola to cie objada jak jasny #!$%@?, spoko zawsze lepiej wynajac fajne mieszkanko zamiast klitki w hotelu ale malo kto sie stawia na miejscu osoby ktora mieszka na stale obok takiego mieszkania i ma takich ziutkow co 2-3 noc


@nairoht: Ludzie wynajmujący mieszkanie zamiast hotelu to w 99% patolnia, w 1% ma to jakieś uzasadnienie praktyczne. Nie zmieniajcie mi umysłu. Nie dacie rady.

Cała #!$%@?
  • Odpowiedz
ale wiesz że darcie mordy to nie wszystko?


@Jasak: eee tam, a komu może przeszkadzać zarzygany korytarz, oszczana ściana czy wyłamane przyciski w windzie, mieszkasz w mieszkaniu to wiadomo że się godzisz na te "uroki życia w bloku" ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
właśnie po to kupiłeś mieszkanie, żeby mieszkać w jakimś
  • Odpowiedz