Wpis z mikrobloga

No i się zaczęło...#!$%@? najmy krótkoterminowe. W piątek/sobota miałem o 2:30 operę mydlaną 2 #!$%@? par, przypomnieli mi dlaczego nie piję alkoholu. Dziś poniedziałek, pierwszy raz obudziło mnie darcie #!$%@? ryja najemców o 1. Teraz o 5 bardziej #!$%@? przez 15 minut darli się jak jeden drugiego nie #!$%@? bez finału. Niech to PiS zakaże, nie kupiłem mieszkania koło hotelu, a jest gorzej bo mieszkam teraz przy jakimś hotelu, którego obsługa nawet nie kontroluje. Od dwóch lat co wakacje to samo.
#nieruchomosci
  • 165
  • Odpowiedz
@malinq: Życzeniowe myślenie, bo chcę w nocy odpocząć zamiast słuchać jak patusiarnia drze ryja. xD

Art. 51. §1. Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.


Dalsza dyskusja z tobą nie ma sensu
  • Odpowiedz
Życzeniowe myślenie, bo chcę w nocy odpocząć zamiast słuchać jak patusiarnia drze ryja. xD

Art. 51. §1. Kto krzykiem, hałasem, alarmem lub innym wybrykiem zakłóca spokój, porządek publiczny, spoczynek nocny albo wywołuje zgorszenie w miejscu publicznym, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

Dalsza dyskusja z tobą nie ma sensu


@NieJestemCzlowiekiem: to teraz znajdź przepis który mówi o tym, że to właściciel mieszkania ma pilnować porządku, a nie policja xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@RexxarHell: moja siostra po latach sadzenia się z sąsiadem imprezowiczem który był skazany 3 krotnie musiała wkoncu sprzedac mieszkanie bo karton obsrany gównem nie był w stanie z uciążliwym sąsiadem sobie poradzić...
  • Odpowiedz
Najpierw ty znajdź mi gdzie napisałem, że to właściciel mieszkania ma pilnować porządku a nie policja xD


@NieJestemCzlowiekiem: no przecież cała dyskusja jest o tym, żeby wpłynąć na właściciela mieszkania (zabronić mu wynajmu krótkoterminowego), bo jaśnie panu nie chce się dzwonić na policję która jest od egzekwowania prawa xD
  • Odpowiedz
@malinq: Ty totalnie nie rozumiesz problemu xD Jeżeli wprowadzą się jakieś patusy na stałe, to z czymś takim można sensownie walczyć, ale w przypadku najmu krótkoterminowego co tydzień masz inną ekipę, co wiąże się z tym, że zamiast w soboty/niedziele spokojnie spać, to będziesz wisiał na telefonie z policją.
  • Odpowiedz
Ty totalnie nie rozumiesz problemu xD Jeżeli wprowadzą się jakieś patusy na stałe, to z czymś takim można sensownie walczyć, ale w przypadku najmu krótkoterminowego co tydzień masz inną ekipę, co wiąże się z tym, że zamiast w soboty/niedziele spokojnie spać, to będziesz wisiał na telefonie z policją.


@NieJestemCzlowiekiem: no i? gdzie powód do komunistycznego rozporządzania własnością drugiego człowieka? Sam powiedziałeś, że Ci się nie chce z tym walczyć xD
  • Odpowiedz
@chrabia_bober: Każda nacja ostro chleje i imprezuje. Uwierz mi , tak samo że niby tylko Polacy chlają wódkę to też mit. To bardziej zależy od charakteru człowieka niż od narodowości. Zaryzykowałbym nawet stwierdzenie że Polacy bardziej szanują ciszę i są spokojniejsi w imprezach niż wiele innych krajów. Nie wliczam w to jakieś patoli bo oni to wszędzie drą ryja.
  • Odpowiedz
Wykopki gdzieś mieszkają i mają obok siebie Airbnb:

ŹLE! ZAKAZAĆ!

Wykopki gdzieś jadę i mają do wyboru Airbnb za 50€ albo hotel za 100€:

Mmmm ale promka, biorę Airbnb

Walczcie z patoklientami a nie z Airbnb
  • Odpowiedz
@malinq: Co ci da policja do pilnowania jak osoby w lokalu zmieniaja sie co kilka dni i spieprzaja do siebie do kraju?

Przy aucie zostawiasz kwity, ubezpieczenie, a jak zrobisz komus krzywde to idziesz pierdziec w pasiak.

To sa inne w ogole kwestie. Airbnb to malo kto kontroluje.
Na dodatek w Polsce w duzych miastach turystyka to jest jakis promil przychodów wiec sobie mozemy pozwolic na „bany” nie to co np
  • Odpowiedz
@nairoht: wystarczy umiec sie zachowac do #!$%@? pana. Wszystko jest zle beeeee i w ogole. Wynajem takich mieszkan jest zajebisty, a to ze ludzie #!$%@? to co mamy zrobic?
  • Odpowiedz
jakis promil przychodów wiec sobie mozemy pozwolic na „bany”


@loczyn: Ludzie jak Ty, którzy usprawiedliwiają odpowiedzialność zbiorową (bo nie masz dowodu, że wszyscy użytkownicy airbnb robią chlew) i chcą zakazywać ludziom działalności która nikomu nie szkodzi, bo nie potrafią sobie poradzić z patusami drącymi mordę, też stanowią jakiś promil społeczeństwa. Więc możemy sobie pozwolić na bany co?

U mnie w miasteczku choć nie ma popularnego Airbnb, to czasami patusy drą mordę
  • Odpowiedz
@malinq: Jak chcesz sobie poradzic z Airbnb? Opowiesz? Jak znasz rozwiazanie, to dawaj do Hiszpanii oni Cie tam ozłocą, moze wystąpią o Nobla dla oswieconego wykopka
  • Odpowiedz
Jak chcesz sobie poradzic z Airbnb? Opowiesz? Jak znasz rozwiazanie, to dawaj do Hiszpanii oni Cie tam ozłocą, moze wystąpią o Nobla dla oswieconego wykopka


@loczyn: próbujesz zrobić problem społeczny z wielu problemów indywidualnych. Nie wszystko się da rozwiązać systemowo, tak samo jak nie zlikwidujesz głodu ustawą. Ludzie którzy są patusami i nie umieją się zachować byli, są i będą. Albo się z tym pogodzisz i będziesz z tym walczył dostępnymi
  • Odpowiedz
@nairoht: Bo uogolniasz. Wiele razy korzystalem z airbnb i nigdy nie zachowywalem sie jak bydlo.
Nie lubie mieszkac w hotelach, wole pomieszkac na mieszkaniu, na wynajetym zachowuje sie tak samo jak na swoim. W domu lubie cisze i spokoj, wiec sasiedzi nawet pewnie nie wiedzieli, ze ktos za sciana byl
  • Odpowiedz