Wpis z mikrobloga

No i się zaczęło...#!$%@? najmy krótkoterminowe. W piątek/sobota miałem o 2:30 operę mydlaną 2 #!$%@? par, przypomnieli mi dlaczego nie piję alkoholu. Dziś poniedziałek, pierwszy raz obudziło mnie darcie #!$%@? ryja najemców o 1. Teraz o 5 bardziej #!$%@? przez 15 minut darli się jak jeden drugiego nie #!$%@? bez finału. Niech to PiS zakaże, nie kupiłem mieszkania koło hotelu, a jest gorzej bo mieszkam teraz przy jakimś hotelu, którego obsługa nawet nie kontroluje. Od dwóch lat co wakacje to samo.
#nieruchomosci
  • 165
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

to nie jest problem krótkoterminowego najmu, tylko holoty która nie umie się zachować. Sam mieszkalem już w 7 miejscach i zawsze w końcu musi się trafić jakiś #!$%@? sąsiad co drze ryja o 8 rano z balkonu z drugiego piętra do kolegi na parterze. Cechy charakterystyczne: suchoklatex, brak koszulki.


@konmad: Długoterminowego można "wychować" - rozmowa, wzywanie policji, pozew cywilny, zaangażowanie wspólnoty itp.

Weź pozwij jakiegoś Hiszpana co pojutrze wraca do
  • Odpowiedz
Więc spoko, niech se z lokalem robi co chce ale niech nie robi trzody w bloku i okolicy


@gatineau: ale to nie właściciel tylko najemcy...

Poza tym nie rozumiesz jednej rzeczy - ja nie pochwalam robienia trzody, tak samo jak nie pochwalam posiadania psów które szczekają po nocach i budzą sąsiadów. Ale tak samo jak nie chciałbym zakazywać posiadania psów, tylko karać właścicieli tych którzy ich nie pilnują tak samo nie chcę zakazywać najmu okazjonalnego, tylko rozwiązywać problemy
  • Odpowiedz
@muak47: a nie myślisz że twoja widoczność na problem jako osoby która zachowuje się jak należy (co bardzo szanuję) jest trochę mniejsza niż gościa który nie ma spokoju we własnym domu i nic z tym nie może zrobić? Wiesz, tu nie chodzi tylko o wyciąganie konsekwencji wobec tych którzy robią chlew ale też o zagwarantowanie spokoju OPowi i dziesiątkom tysięcy innych ludzi w tym kraju którzy mają podobny probem. Zastanów
  • Odpowiedz
@IKnowThings: Dlatego wyciągnięte powinny być konsekwencje od właściciela, jeśli trzeba to niech wynajmuje ochronę i stoją 24/h pod drzwiami. Nie można karać wszystkich za wybryki i nieudolność jednostek. Taka droga zakażemy sobie nawzajem wszystko
  • Odpowiedz
@IKnowThings: Ja? Czy ja jestem jakiś ustawodawca? Czy ja prowadzę airbnb? Czy ja jestem poseł jakiś? Są ludzie którzy są za takie rzeczy odpowiedzialni w kraju to do nich należy kierować te słowa. Ja swoje pomysły mam, ale nie jestem władny je wpisac w ustawy czy regulaminy
  • Odpowiedz
A no tak, zapomniałem, że policja i spółdzielnie nie istnieją i nic nie można im zgłosić tylko najlepiej zakazać wszystkiego odgórnie xD

Jakim samolubem trzeba być, żeby tak myśleć? Ja mieszkam w budynku X więc w budynku X musi, podkreślam musi być cisza i spokój i absolutnie nie może być nikogo spoza mieszkańców. Dlaczego? Bo JA tam mieszkam

Jak komuś się nie podobają dźwięki miasta jak imprezy pod oknem, samoloty lądujące w nocy, albo remont drogi w porach wieczornych to niech się przeprowadzi na wieś. Tam jest cisza, spokój i jedynie co to kombajn jeździ 3-4 razy w roku


@niochland
  • Odpowiedz
@muak47: Śmieszy mnie że krytykujesz rozwiązanie problemu które ktoś zaproponował, ale sam nie masz do wniesienia nic oprócz "byle mi airbnb nie zabrali". To trochę bardziej pokazuje twój poziom jako rozmówcy i ogólnie jako człowieka niż moje "xD" :)
  • Odpowiedz
@IKnowThings: Jak byś umiał czytac ze zrozumieniem to byś dostrzegł co napisałem i jakie dla mnie wydaje się korzystne rozwiązanie. Ale widzę ze tylko bezcelowo kłapać dziobem potrafiasz, do widzenia :-*
  • Odpowiedz
@RexxarHell: Wzywasz policje za każdym razem, uprzykrzasz im życie tak bardzo by ci najemcy wkurzeni zostawili negatywną opinię. Raz drugi trzeci aż w końcu nie Ty będziesz się musiał dostosowywać do mieszkania tylko właściciel tego mikro hotelu by móc wciąż zarabiać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@RexxarHell: Ale napisz ze airbnb to patola to cie objada jak jasny #!$%@?, spoko zawsze lepiej wynajac fajne mieszkanko zamiast klitki w hotelu ale malo kto sie stawia na miejscu osoby ktora mieszka na stale obok takiego mieszkania i ma takich ziutkow co 2-3 noc

@nairoht:

Polak to by chciał mieć ciasto i zjeść ciastko. Airbnb w Polsce zdelegalizować ale jak pojedzie za granicę to pierwszy szuka airbnb
  • Odpowiedz