Wpis z mikrobloga

No i się zaczęło...#!$%@? najmy krótkoterminowe. W piątek/sobota miałem o 2:30 operę mydlaną 2 #!$%@? par, przypomnieli mi dlaczego nie piję alkoholu. Dziś poniedziałek, pierwszy raz obudziło mnie darcie #!$%@? ryja najemców o 1. Teraz o 5 bardziej #!$%@? przez 15 minut darli się jak jeden drugiego nie #!$%@? bez finału. Niech to PiS zakaże, nie kupiłem mieszkania koło hotelu, a jest gorzej bo mieszkam teraz przy jakimś hotelu, którego obsługa nawet nie kontroluje. Od dwóch lat co wakacje to samo.
#nieruchomosci
  • 165
@RexxarHell: ciekawe od czego to zależy w sumie. Mieszkam na osiedlu w typowo turystycznej okolicy przy morzu i zasadniczo ono stoi w dużej mierze takimi wynajmami.
Do tej pory, na szczęście, jedyna różnica w sezonoe to taka, że widać więcej grupek, czasem ktoś po nocy wraca i się śmieje czy siedzi dłużej na tarasach/w ogródkach, ale bez żasnych patologii. Sami zapraszamy znajomych czy korzystamy z ogródka więcej w lato, są jakieś
@RexxarHell: Nic nie zrobisz niestety. Moi znajomi tez wybudowali sobie dom gdzies na zadupiu gdzie nie bylo nikolo dookola w promieniu prawie kilometra. Po 2 latach nagle zaczeli budowac niedaleko nich osiedle mieszkaniowe. Dom sprzedali i zaczeli budowac nowy gdzie indziej bo stracili swoj cichy zakatek.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
patola będzie miała przerwę na odpoczynek w darciu mordy i #!$%@? elo ewentualnie 1500 tobie za nieuzasadnionych wezwanie xd


@FreeRiderr: co ty majaczysz człowieku? Specjalnie piszesz takie idiotyzmy bo jesteś tą patolą? XD
@RexxarHell ja kupiłem na wiosnę mieszkanie i się okazuje że mamy obok krótkoterminowy, narazie jest spokój, ale sezon się zaczyna i zobaczymy. Myślę że musisz wzywać policję, porozmawiać z sąsiadami i składać skargi do wspólnoty, jeżeli nie pomoże droga sądowa. I tak jest to uciążliwe, u mojego ziomka w bloku obok ostatnio całe drzwi o od piętra wyłamali nie wspominam już rzyganiu w windzie.
Jak chcesz walczyc z pato klientami? Dawaj opowiedz mi o tym


@loczyn: A no tak, zapomniałem, że policja i spółdzielnie nie istnieją i nic nie można im zgłosić tylko najlepiej zakazać wszystkiego odgórnie xD

Jakim samolubem trzeba być, żeby tak myśleć? Ja mieszkam w budynku X więc w budynku X musi, podkreślam musi być cisza i spokój i absolutnie nie może być nikogo spoza mieszkańców. Dlaczego? Bo JA tam mieszkam

Jak
Tak myslalem ze piszesz dla samego pisania a pomyslu rozwiazania nie masz.


@loczyn: czyli jakbym napisał, że biedę w afryce zlikwidujemy bombami termowodorowymi, a Ty byś napisał, że to przecież zabije ludzi, oraz, że to nie moralne to wtedy też byś

Tak myslalem ze piszesz dla samego pisania a pomyslu rozwiazania nie masz.


@loczyn: jak ktoś ma debilne pomysły to krytykuję je - nie muszę mieć lepszych.
@IKnowThings: mam nadzieje ze Ciebie karma dopadnie i przyjdzie ktoś kto wie lepiej co zrobić z twoją własnością XD

Myślisz ze ja nie mam tego typu problemów? Po prostu wiem ze nie rozwiązuje się ich systemowo, pozbawiając bezpodstawnie kontroli nad własnym majątkiem wszystkich ludzi którzy nie mieli problemów z patusami na wynajmie krótkoterminowym.