Wpis z mikrobloga

@Iudex: w sumie ma kobita rację, człowiek #!$%@? cały tydzień, płaci podatki, paliwo po 8 zł, oszczędności #!$%@? inflacja, wypłatę #!$%@? nowy ład, jak chcesz się dostać do lekarza specjalny na NFZ to czekasz na wizytę miesiącami
A na to wszystko #!$%@? się jakiś kretyn który uniemożliwia Ci powrót do domu wieczorem po robocie bo maraton xD jeszcze gdyby jakieś objazdy były wytyczone, informacja które drogi są przejezdne - to #!$%@?,
a to nie wiedziala, ze bedzie polmaraton?


@KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota: Co maraton (półmaraton) ta sama śpiewka - co mnie do cholery obchodzi, że ktoś sobie biega w centrum miasta? Moje aktywności fizyczne nie wymagają zmiany planów innych, postronnych osób.

Zresztą, już nawet nie liczę sytuacji, gdy nie mogłem przejść czy przejechać (nawet mpk), bo nie i #!$%@? - stój, czekaj, może zaraz otworzą okienko na jakiś czas, a może nie.
Biorąc pod uwagę bezkres głupoty włodarzy miasta nie zdziwiłbym się jakby je zablokowali w normalny dzień na dokładkę w godzinach szczytu.


@reveil: Osobiście stałem na skrzyżowaniu Kościuszki i Świdnickiej po zakupach na Świebodzkim (czyli niedziela, koło 13) - autobus MPK stanął i czekał aż policjant (czy tam obsługa) pozwoli przejechać i trwało to dobre 15 min - oczywiście wyjść nie można, bo to nie przystanek ( ͡° ͜ʖ ͡