Wpis z mikrobloga

  • 0
@rtgdgdrttdgcxgstrgdxxgst ale to nie było personalnie do ciebie, Tylko o naszym społeczeństwie.

Ale wiesz, jeżeli chodzi o jakieś zaawansowane tematy to lepiej zaufać specjaliście. Nie jestem lekarzem to nie diagnozuje sie w googlu i nie kupuję leków na czarnym rynku:)
Tak samo jest z ekonomia, prawem, psychologia.. ze wszystkim..

Zależy gdzie recenzujesz pracę. Co innego shg, uj, uw, a co innego wyższa szkoła niczego:)
  • Odpowiedz
@octave25: > Mnie by nie wybrali, bo nie dałbym zarobić tym co zarobili na transformacji xD

@octave25: haha no tak, na pewno były lewe zyski. Natomiast, krótka odpowiedź specjalisto, jak ogólnie oceniasz efekty transformacji? Źle czy dobrze?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mac02: O widzę że sam jesteś jakimś doktorkiem co lizał i liże akademickie rowy że tak go bronisz. xD skąd ta pogarda dla zwykłych ludzi jakieś kompleksy pochodzenie robotniczo-chłopskie? xD


@milvanb: xD a ja mam to w dupie. Nie bede się produkował przed randomem z neta i fanbojem Barcelka xD

@
  • Odpowiedz
Płaskoziemca dopuszczony do nauczania w szkole może mieć wpływ na dzieci, które mają zupełnie inne rozumowanie i pojmowanie świata niż dorośli.

Aktualnie obserwujemy dokładnie to samo, tylko zamiast płaskoziemców mamy w szkołach osoby uczące o garbatych aniołkach. Jest to równie szkodliwe, co wmawianie dzieciom, że ziemia jest płaska.


@spunky: Bardzo fajnie, że odpowiadasz na pytanie, które sam wymyślasz. Moje brzmiało: jak wpłynęli płaskoziemcy na Twoje życie? Co prawda nie było
  • Odpowiedz
czekam na konkrety. Powiedz jak i co można było lepiej zrobić?


@Mac02: co można było i TRZEBA zrobić to uwłaszczyć ludzi na postkomunistycznej własności zamiast sprzedać to za bezcen kulczykom itd. I o to winią ludzie Balcerowicza.

TYLKO, ŻE Balcerowicz nie miał jak tego zrobić (pytanie jest czy gdyby mógł to by zrobił i o to jest często bardizej wartościowa dyskusja). Nie miał jak bo wszelkie resorty siłowe, spraw wewnętrznych, gospodarcze, banki, dostęp do kredytów był w rękach dawnych komuchów. W każdej gospodarce (o transakcji) masz z jednej strony pieniądz, a z drugiej towary (usługi, nieruchomości itd). Balcerowiczowi dano 'władzę' nad złotówką, ale nie nad
  • Odpowiedz
masz albo zdolnego ojca, ale była to jakaś gówno uczelnia. Na normalnej uczelni trzeba pracę jeszcze obronić.

Czyli bo twój ojciec napisał ciotce pracę, to każdy profesor ekonomii jest gówno warty?? Kolejny chłop któremu sie marzy przewrót chłopski aby te wykształciuchy sie nie rządziły...


@Mac02: no to trafiłeś XD każdy w mojej rodzinie ma od jednego/dwóch pokoleń wykształcenie wyższe, prawo + medycyna, dwa doktoraty, dom #!$%@? "Polityką" i "Wyborczą", tona bardzo yntelygenckich książek. Mata by mógł w moim domu teledysk patointeligencji nagrać.
Należę już w twoich oczach do kasty
  • Odpowiedz