Wpis z mikrobloga

@#!$%@? to jest zajebiście ważne i smutne pytanie, bo każdy kto liznął ekonomii wie, co trzeba zrobić, ale jest to jednocześnie wyborcze samobójstwo przy takiej roszczeniowości i wiedzy ekonomicznej Polaków :((
  • Odpowiedz
@octave25: Stwierdziłem, że antyBalcerowiczów i tak się nie przekona. Analiza wsteczna, zawsze skuteczna.
Mądrze prawić post faktum każdy głupi potrafi, tymczasem ta grupa antyBalcerowiczowa również nie ma pomysłu co TERAZ zrobić, ale z pewnością pierwsza będzie "edukować" co należało zrobić w 2022.
  • Odpowiedz
@Mac02: #!$%@?ąc od tematu rozmowy, to skąd przekonanie, że osoba bez wykształcenia nie może krytykować profesora? Mam wrażenie że to takie staromodne myślenie, gdzie studia i tytuły znaczyły więcej niż obecnie. Autorytety nie tylko można krytykować, ale wręcz trzeba żeby nie wpaść w pułapkę tytułów. Jedynie trzeba mieć do takiej krytyki argumenty, bo nawet wielce szanowany profesor może się mylić, a student pierwszego roku może mieć rację.
  • Odpowiedz
@Zmoll: Nie bądź nieuprzejmy. Widzę że jesteś zwolennikiem radykalizmu gospodarczego. Glapinski powinien podnieś wam bardziej st00pki xD bardziej drastycznie xD
  • Odpowiedz
  • 1
@rasmor dokładnie masz rację, trzeba mieć argumenty:)

Z perspektywy czasu wszystko można skrytykować, włącznie z powstaniem Warszawskim, siedząc w ciepłym fotelu popijając herbatkę:)

A op nie dał żadnego argumentu co by zrobił inaczej :)
  • Odpowiedz
opie... Gdyby nie on to gospodarczo bylibyśmy druga Ukraina... Doucz się, poczytaj, a najlepiej nie wypowiadaj... To jest światowy autorytet w dziedzinie ekonomii i transformacji, wykłada na najlepszych uniwerkach na świecie, transformacja Polski jest podawana jako wzór transformacji... Ale nie, jakiś typ który ma co najwyżej dyplom z wyższej szkoły w Radomiu będzie mówił o nim per "chu..." ...

To jest właśnie przekleństwo dzisiejszych czasów.. byle kto uważa że może krytykować ludzi wielokrotnie lepiej wykształconych... Profesorów, doktorów, podczas gdy sami nie są nawet prawdziwymi magistrami...

Serio poczytaj trochę o transformacji i zostanow sie realnie czy można było coś lepiej zrobić. Nie sprzedawać stoczni? A kto miał nimi zarządzać w Polsce w latach 90? Menedżerowie? Nie było wtedy w Polsce takich osób? Politycy? Taki Sasin miał zarządzać?? To tylko jedne z wielu przykładów..


@Mac02: nie zesraj się chłopku w obronie cwaniaka-polityka co po nocach nie spał XD żeby ci dobrze
  • Odpowiedz
  • 0
@dominowiak ze według mnie i patrząc na opinie innych ekonomistów powinien wcześniej podnieść stopy. Rada jest upolityczniona więc ich opinii nie za bardzo można ufać:)

Ale ze chcesz sie przyczepić ze on wykształcony i zrobił błąd? Gdybyś stanął z nim twarzą w twarz to by cie w minutę zniszczył argumentami, dlatego należy polegać na innych osobach/specjalistach z danej dziedziny.
Jeżeli nie jestem chirurgiem to nie daję rad chirurgowi jak ma wykonać
  • Odpowiedz
opie... Gdyby nie on to gospodarczo bylibyśmy druga Ukraina... Doucz się, poczytaj, a najlepiej nie wypowiadaj... To jest światowy autorytet w dziedzinie ekonomii i transformacji, wykłada na najlepszych uniwerkach na świecie, transformacja Polski jest podawana jako wzór transformacji... Ale nie, jakiś typ który ma co najwyżej dyplom z wyższej szkoły w Radomiu będzie mówił o nim per "chu..." ...

To jest właśnie przekleństwo dzisiejszych czasów.. byle kto uważa że może krytykować ludzi
zexan - > opie... Gdyby nie on to gospodarczo bylibyśmy druga Ukraina... Doucz się, p...
  • Odpowiedz
@Mac02: ech myślałem że sie dasz podpuścić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

generalnie jak nie lubię pisu, tak #!$%@? mnie strasznie u niektórych to, że jednocześnie mówią "na balcerowicza złego słowa powiedzieć nie można, kim jesteś robaku, żeby krytykować PANA PROFESORA EKONOMII", a jednocześnie sadzą #!$%@? na glapińskiego wyzywając go od idiotów, chociaż ten również jest profesorem ekonomii.
  • Odpowiedz
  • 1
@Jaca656565 to masz albo zdolnego ojca, ale była to jakaś gówno uczelnia. Na normalnej uczelni trzeba pracę jeszcze obronić.

Czyli bo twój ojciec napisał ciotce pracę, to każdy profesor ekonomii jest gówno warty?? Kolejny chłop któremu sie marzy przewrót chłopski aby te wykształciuchy sie nie rządziły...

Nigdzie nie napisałem ze to gwarancja, ale świat uznaję Balcerowicza i nasza transformację jako wzór.
Ale ty, Zenek z #!$%@? uznaję ze to gówno warte
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mac02: wez się nie zesraja, spraw jest prosta Pan Profesor został twarzą tego co było najgorsze. Wziął na siebie wszystko. Dzięki niemu uratowaliśmy naszą gospodarkę. To nie jego wina, że rządzący, mieli w dupie zwykłych ludzi i nie zadbali o prawo i sprawiedliwość. Całe państwo było i jest przeciwko obywatelowi.
  • Odpowiedz