Wpis z mikrobloga

@Itslilianka: To mogła by być fajna dyskusja. Tylko dyskusja to wymiana zdań dwóch szanujących się wzajmnie osób. Ciężko szanować kogoś, kto wyzywa drugą osobę od psów, jak kolega wyżej. Wtedy nawet najlepszy argument nie ma posłuchu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mopek666: no wg mnie ten co mówił kulturalnie i merytorycznie wygrał debatę xd no go rozjechał poprostu. Ja tematu nie znam, ale chętnie chciałam się czegoś dowiedzieć. No ale usłyszałam tylko opinie jednej strony bez argumentów z drugiej
  • Odpowiedz
ale to nie było personalnie do ciebie, Tylko o naszym społeczeństwie.


Ale wiesz, jeżeli chodzi o jakieś zaawansowane tematy to lepiej zaufać specjaliście. Nie jestem lekarzem to nie diagnozuje sie w googlu i nie kupuję leków na czarnym rynku:)

Tak samo jest z ekonomia, prawem, psychologia.. ze wszystkim..

Zależy gdzie recenzujesz pracę. Co innego shg, uj, uw, a co innego wyższa szkoła niczego:)


@
  • Odpowiedz
@octave25: Gościu odpaliles neta i wklejasz cudze cytaty a udajesz mądrego xD ale żenada. Wyrób sobie swoje zdanie i się najpierw sam doucz a nie udawaj xD
  • Odpowiedz
@Mac02: Nie ma co się kłócić z tym matolem. Widać ze mocno zakompleksiony prostaczek z niego ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Zmoll: czyli mnie można obrażać tylko dlatego że mam inne zdanie niż ktoś inny tak? Ciekawa strategia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Stopy procentowe były za niskie a ludzie którzy dostali kredyt hipoteczne nie powinni ich dostać bo mieli zawyżoną zdolność kredytową. Poczytaj co #!$%@? Barcelek.


@octave25: Gówno prawda. Działałem w tych latach w bankowości i to właśnie Balcerowicz uratował Polaków przed nadmiernym zadłużaniem się. Ludzie nie umieli (spora część nadal nie umie) liczyć swoich możliwości finansowych a jak rynek kredytowy został uwolniony, to ludziom szajba odbiła i brali nawet po kilkanaście
  • Odpowiedz