Wpis z mikrobloga

  • 1523
@octave25 opie... Gdyby nie on to gospodarczo bylibyśmy druga Ukraina... Doucz się, poczytaj, a najlepiej nie wypowiadaj... To jest światowy autorytet w dziedzinie ekonomii i transformacji, wykłada na najlepszych uniwerkach na świecie, transformacja Polski jest podawana jako wzór transformacji... Ale nie, jakiś typ który ma co najwyżej dyplom z wyższej szkoły w Radomiu będzie mówił o nim per "chu..." ...

To jest właśnie przekleństwo dzisiejszych czasów.. byle kto uważa że może krytykować
  • 167
@octave25 czekam na konkrety. Powiedz jak i co można było lepiej zrobić?

(Sory za personalne odniesienie, ale naprawdę, tylko bardzo prosty człowiek który nigdy sie nie otarł nawet o ludzi wykształconych, inteligentnych, profesorów, można pisać takie rzeczy o nich... Tak naprawdę nie masz pojęcia czym sie zajmują więc łatwo krytykować)

Nie mniej, dawaj panie bez wykształcenia specjalistycznego rady jak kraj może przejść przez transformację. Tylko pamiętaj, mały błąd i cały kraj bankrutuje.
  • 152
@octave25 nie, nie jestem doktorem, a jedynie magistrem. Pogarda jest dla ludzi którzy wypowiadają sie na tematy o których nie mają pojęcia, bez względu na pochodzenie. Pochodzenie mam na twoje nieszczęście z inteligenckiej rodziny, stąd nie mam zachowań typowo prostych ludzi którzy myślą ze wiedza wszystko najlepiej. Efekt Dunninga-Krugera, mówi ci to coś?

To czekam na twój pomysł na transformację.
@Mac02: „wykształceni” ludzie to nic innego jak wytresowane psy, które zostały wyszkolone by powtarzać to czego ich nauczono. Tak jak się tresuje psy dostajecie nagrodę w postaci zaliczenia egzaminów. A na koniec dostaje dyplom ukończenia tresury. xD a teraz burku wróć do budy hahahaha pieseczku z Piździchowa xD
@octave25: @Mac02: Dobra, kolejnego trzeba wyjaśnić. Czekam na rowiązanie transformacji Polski w latach 90, innej, innego przykładu z państw post sojuza, który osiągnął taki sukces. Ludzie kochają obwiniać sytuację a nie samych siebie. Lata 90 to był czas, gdzie ludziom wyjaśniono że te ich pracę typu trzymanie łopaty nie pozwoli nigdy nikomu się utrzymać. Te nierentowne, zaniedbane, zdewastowane stocznie, pgry i inne także. Nagle się okazało, że ludzie którzy nigdy
To jest właśnie przekleństwo dzisiejszych czasów.. byle kto uważa że może krytykować ludzi wielokrotnie lepiej wykształconych... Profesorów, doktorów, podczas gdy sami nie są nawet prawdziwymi magistrami...


@Mac02: Dla mnie to błogosławieństwo naszych czasów. Teraz każdy może nie tylko krzyczeć, co mu się nie podoba. Każdy może napisać o tym w przestrzeni publicznej i zostać wysłuchany. Czy Pan Gienio spod budki z piwem nie powinien zostać wysłuchany, a jego problemy wzięte pod