Wpis z mikrobloga

@warszawiak39: bo mieszasz kurczaka jak #!$%@?.
zrób tak: rozgrzewasz dobrze patelnie, wrzucasz, obsmażasz, DELIKATNIE przewracasz żeby obsmażyć z każdej strony. Potem zmniejszasz ogień i dajesz dojść wewnątrz. AHA i smażenie kurczaka nie trwa 20 minut, wiec jak masz kilo do usmazenia to zrob to na 2-3 razy, bo wrzucenie kurczaka powoduje obniżenie temperatury, a przypominam że pkt. 1 to "rozgrzewasz dobrze patelnie".

Kurczak ładnie zarumieniony z zewnątrz i soczysty wewnątrz. Obejrzyj
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mudzo: ja też stwierdzam że #!$%@? mięso jest w biedrze (u mnie na osiedlu przynajmniej). Robiłem skrzydełka z Lidla i z biedry w ten sam sposób i w tych z biedry wiecej wody wypłynęło za każdym razem(°°
@JoeGlodomor: @warszawiak39: a gówno a nie polecasz nauczyć się smażyć. Nie kupuje kurczaka w biedrze bo nie da sie go usmażyć. Wrzucam na dobrze rozgrzana patelnie z olejem i nic, nie usmazysz gotuje sie. Juz lekko od roku nie kupuje tam kurczaka bo to paranoja. Biore piers z delikatesow centrum i jakos nagle potrafię?
@warszawiak39: przypomina mnie się zaraz taki #!$%@? pan "profesor" z kursu kas fiskalnych co to za znał wielkiego świata w Warszawie i ma wielu znajomych celebrytow xD (do teraz z tego kisne jak z poważną mina i dogłębnym przekonaniem o tym mówił) że z zielonej części ziemniaka tworzą się kiełki ziemniaka i w taki oto sposób on się rozmnaża xD xD xD podobnie jak u ciebie - woda z mięsa zawsze
@brere i jeszcze obmacany przez panie zza lady, aby był smaczniejszy. Panie nie używają rękawiczek bo jest to niewygodne ale za to jest jedna deska i jeden nóż do wszystkiego. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Ibanez_: Chciałbym mieć poletko i kury w zagrodzie :) Ale niestety muszę latać po kurczaki do marketu, niestety nie w każdym sklepie mam stoisko mięsne, gdzie można kupić mięso luzem.
A autor zdjęcia pomimo tego, że kupił jak mówisz tragedię, to z gotowaniem jest na bakier wydalone mi się :)