Wpis z mikrobloga

Ej dobra xd co się odwaliło to ja nie wiem... Zaczynając od początku, poznałam faceta było super zaczęliśmy się spotykać, związek i wszystko po prostu bajka. Po roku związku, stwierdziliśmy że możemy wspólnie coś wynająć, ale od około 2 tygodni ciągle się kłócimy o pierdoły. Chciałam z nim o tym pogadać i wybuchła afera. On zabrał swoją torbę, i powiedział że jedzie do mamusi XDDD
Jak pojechał, ja wymieniłam zamki w drzwiach (wynajem mieszkania jest na mnie) i dzisiaj nagle księciunio wrócił i sapie że zmienilam zamki xd Czy dobrze zrobiłam czy przesadziłam? Nie chce być z kimś kto zamiast rozwiązać problem, będzie leciał do mamusi się żalić #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #atencyjnyrozowypasek
Pobierz
źródło: comment_1652441843CglmuLh4xdW22ghOYeJDnr.jpg
  • 574
@Babojadek: być może to Ty byłaś źródłem kłótni i nieporozumień. Nie wiemy jak wyglądało Twoje zachowanie. Być może facet chciał złapać oddech, spędzić czas bez Ciebie i zebrać myśli. Zerwanie relacji przez wymianę zamków swiadczy o tym, że i Ty nie doroslas do takiej relacji.

Dodatkowo pytasz Mirków co o tym sądzą i kiedy ma inne zdanie Ty i tak twardo stoisz przy swoim. To po wój pytasz?

A tak wgl
Nie wierze, że ludzie łykają te bajki o "uciekaniu do mamusi" i "uciekaniu od rozmowy" xD Po pierwsze, gość pewnie nie ma zapasowego mieszkania w zanadrzu, hotel to droga sprawa, a wynajmowanie pokoju/mieszkania pod wpływem emocji to też kretynizm (pomijając fakt, że to też trochę by trwało). Zostaje więc dom rodzinny, gdzie ma pewnie gdzie przenocować za frajer. Każdy by tak zrobił, gdyby niespodziewanie został bez dachu nad głową.

Druga sprawa, niektórzy
na pewno, z taką twarzą jaką ma to najwyżej mamusia mu załatwi jakąś super kochana dziewczynkę i razem sobie będą wegetować


@Babojadek: po #!$%@? w ogóle z nim jesteś / byłaś? Jak można o partnerze czy partnerce takie rzeczy mówić czy pisać. Ja pierdziele, kobieto, ogarnij się. Widać wyraźnie że czujesz się z jakiegoś powodu od niego lepsza, to zostaw go #!$%@? w spokoju, a nie traktujesz teraz jak śmiecia. Ile
@Krolowa_Nauk: kobiety bywają różne, a czasem dobrze ukrywają swój charakter, dlatego nie warto czekać ze wspólnym zamieszkaniem , nauczyłem się że związek zaczyna się liczyć od pierwszego dnia wspólnego mieszkania, to co jest przed nie pisze się w rejestr. Może to mało romantyczne ale na pewno praktyczne. A i w przypadku kobiet i facetów w przeciągu pierwszego roku wspólnego mieszkania wyjdzie więcej niż przez 25 lat pisania z kimś na czacie
@Babojadek: a dałaś mu znać że zamki są wymienione wcześniej?
no przecież to #!$%@? żeby się NIE zdziwić że zamki są wymienione w mieszkaniu którym wynajmujesz z kimś
bo ja rozumiem że jesteś na tyle #!$%@?ą osobą ze je wymieniłaś nic mu nie powiedziałaś, cały ten czas w głowie cieszyłać piz*ę że będzie miał zonk bo zamki zmienione a teraz o la boga chłop do mnie napisał bo zamki są zmienione
@solo_living_yolo No tak, i jeśli wodzie że typ ucieka od problemów to po co mam z nim być?


Plot twist. Może ty jesteś problemem i ucieka od Ciebie?
A wymiana zamków to "truskawka na torcie"

PS. Jak jeszcze musisz pytac na forum z obrazkami czy ta sytuacja to przegięcie sugerując że twój partner jest infantylny... ( _)