Wpis z mikrobloga

Ej dobra xd co się odwaliło to ja nie wiem... Zaczynając od początku, poznałam faceta było super zaczęliśmy się spotykać, związek i wszystko po prostu bajka. Po roku związku, stwierdziliśmy że możemy wspólnie coś wynająć, ale od około 2 tygodni ciągle się kłócimy o pierdoły. Chciałam z nim o tym pogadać i wybuchła afera. On zabrał swoją torbę, i powiedział że jedzie do mamusi XDDD
Jak pojechał, ja wymieniłam zamki w drzwiach (wynajem mieszkania jest na mnie) i dzisiaj nagle księciunio wrócił i sapie że zmienilam zamki xd Czy dobrze zrobiłam czy przesadziłam? Nie chce być z kimś kto zamiast rozwiązać problem, będzie leciał do mamusi się żalić #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #atencyjnyrozowypasek
Pobierz Babojadek - Ej dobra xd co się odwaliło to ja nie wiem... Zaczynając od początku, poz...
źródło: comment_1652441843CglmuLh4xdW22ghOYeJDnr.jpg
  • 574
@Babojadek: Prawidłowo. Skoro przy byle problemach spieprza do mamusi to i tak dobrze to nie wróżyło. Znam 2 małżeństwa, które właśnie przez takich maminsynków i ich mamusie się z hukiem zakończyły. Też były wyprowadzki przy byle problemach, "mamo przyjedź" przy chorobach typu przeziębienie (bo synuś umierający), ciągłe porównywanie tego co robi żona do tego jakby zrobiła mamusia itd.