Wpis z mikrobloga

Ej dobra xd co się odwaliło to ja nie wiem... Zaczynając od początku, poznałam faceta było super zaczęliśmy się spotykać, związek i wszystko po prostu bajka. Po roku związku, stwierdziliśmy że możemy wspólnie coś wynająć, ale od około 2 tygodni ciągle się kłócimy o pierdoły. Chciałam z nim o tym pogadać i wybuchła afera. On zabrał swoją torbę, i powiedział że jedzie do mamusi XDDD
Jak pojechał, ja wymieniłam zamki w drzwiach (wynajem mieszkania jest na mnie) i dzisiaj nagle księciunio wrócił i sapie że zmienilam zamki xd Czy dobrze zrobiłam czy przesadziłam? Nie chce być z kimś kto zamiast rozwiązać problem, będzie leciał do mamusi się żalić #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #atencyjnyrozowypasek
Pobierz
źródło: comment_1652441843CglmuLh4xdW22ghOYeJDnr.jpg
  • 574
On zabrał swoją torbę, i powiedział że jedzie do mamusi XDDD


@Babojadek: Jak różowa jedzie do mamusi to jest dobrze, jak niebieski to źle. Walnij się w dekiel.

A ty niebieski pasku, jeśli mnie słyszysz...

Zmiana zamków bo się pokłóciliście... Brzmi legitnie. Pomijam ze juz #!$%@? wiem jak to jest z relacja takich wydarzeń od jednej ze strony. Pewnie chciałaś przytulona porozmawiać a on jebnal drzwiami. Ehe.

Generalnie akcja z zamkami wygrywa wszystko :D będziesz stara panna czuje jeśli to wszystko prawda i masz takie zajawki we łbie :D
@solo_living_yolo: Bez mieszkania razem też się poznajesz, więc nie powiedziałabym, że to nie ma znaczenia. Oczywiście zamieszkanie razem daje więcej danych i nie ma co porównywać, ale związek to tylko relacja, pewien układ i każdy może go budować na własnych zasadach (inna kwestia na ile to będzie stabilne). Nie mieszkanie razem według mnie zupełnie nie wyklucza związku - po prostu są różne płaszczyzny, na których można się poznawać.
@Babojadek: ale to są jaja, facet wyjechał najprawdopodobniej #!$%@?ł bo nie chciał się już kłócić, bo ani to niczego nie wnosiło ani nie budowało niczego. Odpoczął może gotowy na spokojną racjonalna rozmowę wolna od emocji.
O tu jeb drzwi zamknięte bo jesteś frajerem !! Mój dom moje zasady gościu ! Zamknij się to Ty wyjechałeś to ty uciekłeś to twoja wina nie moja hahahaha ja mam rację ja mam mieszkanie a