Wpis z mikrobloga

  • 177
Ej dobra xd co się odwaliło to ja nie wiem... Zaczynając od początku, poznałam faceta było super zaczęliśmy się spotykać, związek i wszystko po prostu bajka. Po roku związku, stwierdziliśmy że możemy wspólnie coś wynająć, ale od około 2 tygodni ciągle się kłócimy o pierdoły. Chciałam z nim o tym pogadać i wybuchła afera. On zabrał swoją torbę, i powiedział że jedzie do mamusi XDDD
Jak pojechał, ja wymieniłam zamki w drzwiach (wynajem mieszkania jest na mnie) i dzisiaj nagle księciunio wrócił i sapie że zmienilam zamki xd Czy dobrze zrobiłam czy przesadziłam? Nie chce być z kimś kto zamiast rozwiązać problem, będzie leciał do mamusi się żalić #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #atencyjnyrozowypasek
Babojadek - Ej dobra xd co się odwaliło to ja nie wiem... Zaczynając od początku, poz...

źródło: comment_1652441843CglmuLh4xdW22ghOYeJDnr.jpg

Pobierz
  • 574
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Simfecstio: Nie są, nie masz prawa nimi dysponować na czas wynajmu, są wyłącznie wynajmującego.
Czy chcesz czy nie musisz wymienić, inaczej właściciel z kaucji sobie pociągnie za doprowadzenie do stanu pierwotnego :)
  • Odpowiedz
@Babojadek no raczej, że to przesada xD jeśli jesteś dobra w łóżku i robisz takie akcje to masz zadatki na toksyczną borderkę :D

Jakby się zabrał nie do domu rodzinnego tylko do kolegi to byłoby ok? Nie wiem jakie to ma znaczenie gdzie sidzial?
  • Odpowiedz
  • 4
@Babojadek Podobny case co w przypadku tej głośnej sprawy Amber Heard i J. Deppa - koleś w celu deeskalacji konfliktu wychodził z pomieszczenia żeby się uspokoić i zapobiec awanturze, i potem na spokojnie ewentualnie porozmawiać, tez mu robiła raban o to, że "ucieka od problemów" i go wyśmiewała XD

Wy baby macie n------e we łbach. Dobrze, że ma teraz spokój z Tobą. Zamki wymieniasz XD
  • Odpowiedz
@Babojadek: mi ojciec wymienił zamki jak poszedłem do pracy. Wracam o 21 do domu a on że mnie nie wpuści i żebym sobie do mamusi jechał XD. Jeżeli dołożył się już do wynajmu za ten miesiąc to na pewno c-----e zachowanie a jeśli nawet mu nie powiedziałaś że je wymieniłaś to XD
  • Odpowiedz
nie, przeczytaj sobie kto płacił za mieszkanie


@Babojadek: a okej, tylko zastanawiam się po co wydalaś kilkaset złotych na wymianę zamków? Skoro gościu jest maminsynkiem to raczej się go nie balas, więc zastanawia mnie cel wymiany zamków?

Wykopki jak zwykle się zesrały, a jest za mało napisane by dawać tu werdykt, np. nie wiadomo o co kłótnia.
  • Odpowiedz
@Krolowa_Nauk: to odda mu hajs za mieszkanie i po sprawie , jak jest w stanie to płaci najem sama i tyle, poznałem sporo dziewczyn które zarabiają 5 k na rękę , same wynajmują mieszkania ,i cenią sobie spokój ducha. Kto wchodzi w związek i trzyma się go kurczowo by zaoszczędzić trochę pieniędzy, skoro mieszkanie jest na mirabelkę to o czym tu dyskutować. W życiu kto trzyma za kasę i jest
  • Odpowiedz
@Babojadek: Dobrze zrobiłaś, jak ktoś woli ucieczkę do mamusi zamiast przegadać temat albo zamknąć ryja do końca dnia i wszystko przemyśleć, tak żeby w dzień kolejny o tym pogadać to znaczy że jest niedojrzały. Ciekawe gdzie by uciekł w innych sytuacjach gdybyście mieli spinę np. na wycieczce czy cokolwiek xd Problemy trzeba rozwiązywać a nie od nich uciekać.
  • Odpowiedz