Wpis z mikrobloga

Ej dobra xd co się odwaliło to ja nie wiem... Zaczynając od początku, poznałam faceta było super zaczęliśmy się spotykać, związek i wszystko po prostu bajka. Po roku związku, stwierdziliśmy że możemy wspólnie coś wynająć, ale od około 2 tygodni ciągle się kłócimy o pierdoły. Chciałam z nim o tym pogadać i wybuchła afera. On zabrał swoją torbę, i powiedział że jedzie do mamusi XDDD
Jak pojechał, ja wymieniłam zamki w drzwiach (wynajem mieszkania jest na mnie) i dzisiaj nagle księciunio wrócił i sapie że zmienilam zamki xd Czy dobrze zrobiłam czy przesadziłam? Nie chce być z kimś kto zamiast rozwiązać problem, będzie leciał do mamusi się żalić #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #atencyjnyrozowypasek
Pobierz
źródło: comment_1652441843CglmuLh4xdW22ghOYeJDnr.jpg
  • 574
@Razenix_1: Jak matury poszły? xD
Jeśli chciałaś racjonalnie wyjaśnić całą spine to masz (miałaś?) na to okazję teraz. W emocjach to można się pieprzyć a nie rozwiązywać długofalowe problemy. Sama pisałaś że od pewnego czasu cieliscie się o #!$%@?, gość gość wyjechał żeby oczyścić się z atmosfery i na spokojnie wrócić.
No ale lepiej dalej zaogniać konflikt niż podejść do tego na spokojnie. Albo od razu zmienić zamki. Właściciel wie? xD
@Babojadek: Ależ się potężnie zesrałaś o tę mamusię. No ale dobra, ja też spróbuję Ci odpisać jak to koncertowo #!$%@?łaś. Z kontekstu za dużo nie wynika, nie wiemy jak wyglądała dramy, ale deeskalacja przez nie siedzenie razem w mieszkaniu to na pewno nie frajerstwo. Dwa, sądzac po twoich komentarzach pod tym wpisem, widać, że problemy to ty masz ze sobą, ze swoim ego i wydaję Ci się, że wszystko wiesz najlepiej.
@Babojadek: to musi być bait, ale niech będzie, akurat mi się nudzi...

ale od około 2 tygodni ciągle się kłócimy o pierdoły

No to co ma zrobić? Dalej się z tobą #!$%@?ć pod jednym dachem? Logiczne, że jeżeli ma gdzieś wracać, żeby ułożyć myśli to do rodziny, ewentualnie do jakiegoś kolegi który go przekima kilka nocy. Czy może po męsku byłoby #!$%@?ć pod most na kilka nocy dla świętego spokoju?

On
@Babojadek jestem pewny że podczas sprzeczki wstał, spakował torbę i powiedział dokładnie te słowa "jadę do mamusi", to brzmi jak typowa "moja prawda", albo jak tekst z polskiego serialu komediowego "mamuśki" chyba tak to się nazywało, więc wszystko inne co tutaj wypisujesz też jest mało wiarygodne