Wpis z mikrobloga

Ej dobra xd co się odwaliło to ja nie wiem... Zaczynając od początku, poznałam faceta było super zaczęliśmy się spotykać, związek i wszystko po prostu bajka. Po roku związku, stwierdziliśmy że możemy wspólnie coś wynająć, ale od około 2 tygodni ciągle się kłócimy o pierdoły. Chciałam z nim o tym pogadać i wybuchła afera. On zabrał swoją torbę, i powiedział że jedzie do mamusi XDDD
Jak pojechał, ja wymieniłam zamki w drzwiach (wynajem mieszkania jest na mnie) i dzisiaj nagle księciunio wrócił i sapie że zmienilam zamki xd Czy dobrze zrobiłam czy przesadziłam? Nie chce być z kimś kto zamiast rozwiązać problem, będzie leciał do mamusi się żalić #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #atencyjnyrozowypasek
Pobierz Babojadek - Ej dobra xd co się odwaliło to ja nie wiem... Zaczynając od początku, poz...
źródło: comment_1652441843CglmuLh4xdW22ghOYeJDnr.jpg
  • 574
@Babojadek: Ja #!$%@? jak gość #!$%@? z chaty bo nie chce kontynuować kłótni z księżniczką to źle, ale jak #!$%@? kobieta jebnie foszka i zrobi to samo to już jest git. Jesteś jakaś niestabilna i dobrze że się ewakuował. A jeśli płaci połowę rachunków za siebie to zachowałaś się #!$%@? bo to nie czyni Ciebie panią tego domu tylko dlatego że mieszkanie jest wynajmowane na Ciebie.
@Babojadek niektórzy zwyczajnie potrzebują spine wyjaśnić na chłodno, a nie pod wpływem emocji, mam nadzieję, że typ po raz drugi zwinął się do mamusi i ma #!$%@?
@Babojadek: Jeśli koleś płacił za czynsz, to po pierwsze złamałaś zasady najmu bo pewnie masz w umówię zakaz podnajmowania, po drugie z legalnego punktu widzenia wynajmowałaś typowi mieszkanie, za które płacił i zmieniłaś mu zamki przy okazji przywłaszczając sobie jego rzeczy no na to są ze 4 paragrafy. Sama sobie odpowiedz czy dobrze zrobiłaś.
No wysł#!$%@? waszych opinii, tylko aż nie chce mi się wierzyć w to ze uważacie ze postąpi dobrze uciekając od konfrontacji xd


@Babojadek: to po #!$%@? pytasz o opinie i pytasz czy dobrze zrobiłaś skoro obstajesz przy tym że dobrze zrobiłaś? Osoby które wytykają Ci czemu zrobiłaś źle od razu są ignorowane, a typy które Ci napiszą że dobrze bo mamisynek i dopisują jakąś sobie historie to od razu mądre osoby
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Babojadek: przecież typ może teraz #!$%@?ć zamki i legalnie tam siedzieć na twój koszt przez kilka lat. Co więcej jak brałaś od niego hajs za mieszkanie a jeżeli jest umowa na Ciebie to może złożyć zawiadomienie z ustawy o ochronie praw lokatorów. Takie zachowanie może być potraktowane jako przestępstwo xD
@Babojadek:

ja będę miała spokój, i znajdę sobie kogoś dojrzałego


Może najpierw sama dojrzej? XD toksyczne w #!$%@? zachowanie, takie typowo zawistnej baby, zamki cichcem wymienić xD koniecznie z nim zerwij, nie męcz biednego chłopa psychicznie chora kobieto

To, że on pojechał to widzisz, ale poczekać aż wróci i po ludzku z nim zerwać to nie xD lepiej zamki wymienić.

No zupełnie jak jebnięta baba xD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Babojadek: no i słusznie, niech koleś ogarnie głowę bo widać że niedojrzały skoro kłótnie w związku musi omawiać z mamcią. A wykopkami się nie przejmuj, jakby to było napisane w drugą stronę to by pisali HEHE DOBRZE ZE SZLAUFA WYWALILES, NIECH IDZIE DO MAMUSI. szukać normalnego gościa z poukładanym w głowie i nara
No czyli spoko xd że uciekł do mamusi, zamiast pogadać?


@Babojadek: Przecież wy jesteście jak zwierzęta xD Z kobitą nie da się racjonalnie rozmawiać kiedy jest w emocjach bo to one kontrolują smalczyce. Oczywiście że jedyne rozsądne wyjście to albo dać ci plaskuna otrzeźwiacza, albo się ewakuować, a nie prowadzić dyskusje z istotą która jest głucha na argumenty bo targają nią emocje xD