Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking

    Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Depth_Charge

Depth_Charge

Dołączył 12 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8997
  • Znaleziska 4681
  • Mikroblog 4316
  • Obserwujący 25
  • Obserwowane 61

270

Zarobki lekarzy w Polsce doganiają Niemcy. Kosztem potężnego przepracowania

Zarobki lekarzy w Polsce doganiają Niemcy. Kosztem potężnego przepracowania

O pensjach lekarzy w Polsce dyskutuje się od dawna. O temacie znów zrobiło się głośno za sprawą młodego lekarza z Warszawskiego Szpitala Południowego, który w rok zarobił niemal 1,6 mln zł. Nie wszyscy medycy otrzymują jednak tak pokaźne pensje, choć powodów do narzekania raczej mieć nie powinni. Po

FXMAG
z
fxmag.pl
dodany: 12 godz. i 24 min temu
  • 79
  • #
    polska
  • #
    wiadomosci
  • #
    medycyna
  • #
    informacje
  • #
    wydarzenia
  • #
    swiat
Depth_Charge
Depth_Charge 5 godz. i 36 min temu via Android
  • 3
Doganiają Niemcy?? Niemieccy lekarze mogą pomarzyć o takich zarobkach jak polscy lekarze.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ossprime
ossprime
29.05.2026, 16:20:09
  • 113
Wynik portfela w maju wzrósł o 260k PLN. Zysk w stosunku do sumy wpłat wynosi 93%.

Fajnie by było, gdyby w tym roku udało się dotrzeć do 1kk USD.

#gielda #portfelgrubasa <- triggeruje? daj na czarno
ossprime - Wynik portfela w maju wzrósł o 260k PLN. Zysk w stosunku do sumy wpłat wyn...

źródło: Klasy_aktywów

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Depth_Charge
Depth_Charge 29.05.2026, 22:27:53 via Android
  • 1
( ͡° ͜ʖ ͡°)
Depth_Charge - ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: 3863

Pobierz
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
14.05.2026, 11:21:24
  • 1496
Bardzo ciekawy materiał wideo z komendy we Wrocławiu.

Kierująca pojazdem marki BMW prowadziła auto w bardzo agresywny sposób, nie ustąpiła pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu, jechała pod prąd ulicą jednokierunkową, zmieniała pasy bez użycia kierunkowskazu i ignorowała czerwone światło na sygnalizacji świetlnej.
Podczas tego rajdu została zauważona przez patrol policji, który podjął pościg. Mimo wydawanych przez policjantki wyraźnych sygnałów świetlnych i dźwiękowych, kierująca nie zatrzymała się do kontroli drogowej i kontynuowała jazdę.

W efekcie
thorgoth - Bardzo ciekawy materiał wideo z komendy we Wrocławiu.

Kierująca pojazdem ...
  • 210
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Depth_Charge
Depth_Charge 15.05.2026, 06:18:01 via Android
  • 0
Wow mamy już takich debili jak w USA! :D
  • Odpowiedz
scorp02
scorp02
11.05.2026, 17:49:57
  • 61
50 443,11 - 14,01 - 5,30 - 10,00 = 50 413,80

BS z przebieżkami na koniec, bez żadnych większych historii

FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜
scorp02 - 50 443,11 - 14,01 - 5,30 - 10,00 = 50 413,80

BS z przebieżkami na koniec, ...

źródło: bs przbeiezki

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Depth_Charge
Depth_Charge 12.05.2026, 09:26:09 via Android
  • 0
@scorp02: wow mega wyniki, ile lat biegasz?
  • Odpowiedz

580

Nie wstaje z łóżka. Odebrano jej wsparcie opiekunki

Nie wstaje z łóżka. Odebrano jej wsparcie opiekunki

Małgorzata Gowin nie ma sił wstać z łóżka, a nawet samodzielnie jeść. 40-latka zachorowała na bardzo rzadką, nieuleczalną chorobę autoimmunologiczną. Kolejny cios spadł na nią ze strony urzędników, którzy drastycznie obniżyli jej dostęp do asystenta osoby niepełnosprawnej.

Kruk_
z
youtube.com
dodany: 13.03.2026, 20:56:25
  • 140
  • #
    pomoc
  • #
    polsat
  • #
    interwencja
  • #
    polska
  • #
    zdrowie
Depth_Charge
Depth_Charge 14.03.2026, 13:40:24 via Android
  • 15
Bo źle zawnioskowała! Powinna poprosić o jacht to by na pewno dostała
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

512

Gazprom pokonany! Po raz pierwszy w historii Orlen warty więcej!

Gazprom pokonany! Po raz pierwszy w historii Orlen warty więcej!

Wycena rynkowa Grupy Orlen na początku środowej sesji przekroczyła w przeliczeniu na dolary poziom 40 mld dolarów. Wzrost kursu akcji koncernu doprowadził do sytuacji, w której polski czempion energetyczny stał się droższy niż rosyjski Gazprom, niegdyś najdroższa firma w Rosji.

banzi
z
bankier.pl
dodany: 11.03.2026, 10:31:34
  • 80
  • #
    orlen
  • #
    gielda
  • #
    gospodarka
  • #
    finanse
  • #
    paliwo
  • #
    benzyna
Depth_Charge
Depth_Charge 12.03.2026, 10:45:17 via Android
  • 8
Przecież to wycena giełdowa a nie zysk
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

303

Znęcałeś się nad kolegami? Zapomnij o studiach.

Pokaż treści 18+

Znęcałeś się nad kolegami? Zapomnij o studiach.

Korea Południowa jeszcze kilka lat temu przemoc rówieśniczą w szkołach uważała za przejściowy problem, z którego uczniowie wyrastają. Obecnie pojawiły się dotkliwe kary. Obecnie w szkołach sankcje za przemoc w szkole są klasyfikowane według skali od poziomu 1 (pisemne przeprosiny) do poziomu 9

PijanyDrwal
z
wysokieobcasy.pl
dodany: 05.03.2026, 13:53:53
  • 45
  • #
    szkola
  • #
    przemoc
  • #
    edukacja
  • #
    dzieci
  • #
    wydarzenia
Depth_Charge
Depth_Charge 06.03.2026, 11:50:08 via Android
  • 1
@Darth_Father: już są xD
vladi_putin
vladi_putin
26.02.2026, 10:31:27
  • 2940
No dobra Mircy, tak jak obiecałem tak zrobiłem. Zadzwoniłem do XTB w celu zwrócenia akcji Oracle.
Serdecznie pozdrawiam Pana Jacka. Pełna profeska. Akcjomariusz w akcji.
#gielda

Mirror: https://x.com/CodziennyPolak/status/2026967744390762962?s=20
vladi_putin - No dobra Mircy, tak jak obiecałem tak zrobiłem. Zadzwoniłem do XTB w ce...
  • 156
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Depth_Charge
Depth_Charge 26.02.2026, 10:36:50 via Android
  • 35
Przypomniał mi się ten telefon do Korwina i "ogarniam problemy techniczne"
  • Odpowiedz
okoboji
okoboji
30.01.2026, 11:46:58
  • 466
400 tysięcy złotych za niekatywny kanał na youtube, który przez prawie rok wypuścił jeden film z animaacjami generowanymi AI a do tego ten film jest recenzją filmu.
Ludzie szanujcie swoje pieniądze ja wiem, że każdy wydaje na co chce ale ola boga bez przesady.
Jakby ten "twórca" jeszcze coś dowoził, dodawał, zarażał nauką jak 10 lat temu to ok ale on jedyne co zrobił pożytecznego ostatnio to zbierał na operację barku u
okoboji - 400 tysięcy złotych za niekatywny kanał na youtube, który przez prawie rok ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-01-30 o 12.43.38

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Depth_Charge
Depth_Charge 30.01.2026, 22:59:52 via Android
  • 0
@okoboji: bo w ten sposób dziękujemy mu za te wszystkie lata i wszystko co do tej pory zrobił
  • Odpowiedz
PozdroMleczny
PozdroMleczny
30.01.2026, 10:04:01
  • 108
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Depth_Charge
Depth_Charge 30.01.2026, 21:32:35 via Android
  • 0
Jak można być takim pustakiem .... Jak?
  • Odpowiedz
Depth_Charge
Depth_Charge 25.01.2026, 06:50:30
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mikuuuus
Mikuuuus
25.01.2026, 07:01:34 via Wykop
  • 13
@Depth_Charge: Wydaje ci się :) wejdź sobie na kanał supernova (telegram) na bieżąco masz tam info z ataków na terenie Rosji + filmiki od kacapów
  • Odpowiedz

2528

Napisał na Wykopie, że to on wysadził tory

Pokaż treści 18+

Napisał na Wykopie, że to on wysadził tory

Użytkownik @aversxx zrobił post o tym, że to on ostatnio wysadził tory. Jak napisałem w komentarzu, że mam wszystkie screeny, to na priv próbował mnie przekupić krypto, żeby nie zgłaszać tego nigdzie.

konto usunięte
z
wykop.pl
dodany: 22.01.2026, 05:16:58
  • 458
  • #
    wojna
  • #
    polska
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    policja
  • #
    prawo
Depth_Charge
Depth_Charge 22.01.2026, 08:28:33 via Android
  • 1
Wziąłbym te 100 dolców a potem i tak zgłosił :D
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

242

Wizualizacja startów satelitów od 1957 do dziś. Kosmos robi się ciasny

Wizualizacja startów satelitów od 1957 do dziś. Kosmos robi się ciasny

To generatywny timelapse pokazujący starty satelitów od 1957 roku aż do dziś. Na mapie świata widać miejsca startów oraz ruchy obiektów na orbitach, co świetnie obrazuje, jak z roku na rok rośnie nasza obecność w przestrzeni kosmicznej.

Supaplex
z
youtube.com
dodany: 18.01.2026, 16:26:42
  • 59
  • #
    swiat
  • #
    astronomia
  • #
    satelita
  • #
    kosmos
Depth_Charge
Depth_Charge 19.01.2026, 09:24:15 via Android
  • 6
Na tej wizualizacji satelita ma rozmiar województwa.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Depth_Charge
Depth_Charge 14.01.2026, 15:48:09
  • 2
Ciekawe czy mu smakował ( ͡º ͜ʖ͡º)
#heheszki
Depth_Charge - Ciekawe czy mu smakował ( ͡º ͜ʖ͡º)
#heheszki

źródło: 1000010748

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MyOwnWorstEnemy
MyOwnWorstEnemy
13.01.2026, 17:33:28
  • 1083
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 145
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Depth_Charge
Depth_Charge 13.01.2026, 22:01:28 via Android
  • 4
@MyOwnWorstEnemy: 2 lata temu remontowałem z teściem mieszkanie. Narobiliśmy się jak p------i od rana, skończyliśmy kłaść gładzie grubo po północy. Byliśmy zadowoleni z efektu. Na drugi dzień wstało słońce i zaczęło świecić jakoś tak pechowo wzdłuż ściany. Wyglądało to jak mapa hipsometryczna tatr xD. Zostawiliśmy jak jest, tym złodziejom nie będę płacił
  • Odpowiedz
Depth_Charge
Depth_Charge 02.01.2026, 19:41:03
  • 17
W #strangerthings największą fikcją dla mnie nie są potwory, tylko to, że każdy ma tam aż tylu przyjaciół. (╯︵╰,)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PetalMindXd
PetalMindXd
02.01.2026, 19:45:42 via Wykop
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
czwartafaza
czwartafaza
czwartafaza
03.01.2026, 00:30:37 via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

544

Nowa wersja Heroes 3: Horn of the Abyss wraz z nowym zamkiem Bulwark!

Nowa wersja Heroes 3: Horn of the Abyss wraz z nowym zamkiem Bulwark!

Nowa wersja Heroes 3 HoTA właśnie została udostępniona, tym razem m.in dostajemy nowy zamek - Bulwark!

99942Apophis
z
h3hota.com
dodany: 01.01.2026, 04:29:18
  • 109
  • #
    heroes3
  • #
    tysiacmaph3
  • #
    gry
Depth_Charge
Depth_Charge 01.01.2026, 20:10:03 via Android
  • -3
Wygląda trochę wciśnięte na siłę. Taki Vibe Heroes 5 i Warcraft 3...? Nie podoba mi się. Cove spoko, factory ujdzie, ale to słabe. Powinni zrobić coś w stylu mroźnej twierdzy.
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jedz-brokuly
jedz-brokuly
jedz-brokuly
27.12.2025, 12:23:48
  • 218
To ja rurek od rurki w silniku

Raz że wygrałem wykop - dwa że biegam sobie maratony i zmierzam ku ścieżce zostania psychoterapeutą A wy dalej tylko wspominacie akcję z 2016 pisząc „chciał zostać nawigatorem” kiedy to była dla mnie chwilowa praca żeby mieć na cpanie xd

Tak, na studiach wszyscy o tej akcji wiedzą bo mówię o tym wprost na zajęciach, jest to element mojej terapii w sensie pokazanie gdzie byłem a
jedz-brokuly - To ja rurek od rurki w silniku 

Raz że wygrałem wykop - dwa że biegam...

źródło: IMG_7662

Pobierz
  • 229
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Depth_Charge
Depth_Charge 27.12.2025, 16:57:47 via Android
  • 9
Widzę że ci się pogorszyło chyba nawet
  • Odpowiedz
Depth_Charge
Depth_Charge 15.12.2025, 08:10:37
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

daniel-darcio
daniel-darcio
15.12.2025, 08:11:06 via Wykop
  • 1
@Depth_Charge: tobie oczy sie otworza jak innym zamkna
  • Odpowiedz
Himiodzio
Himiodzio
08.12.2025, 11:05:47
  • 247
Czas na moją #pokapake z wyśmienitą zawartością od @stepniaczio

Paczka o dziwo przyszła w całości zawinięta w papier prezentowy, który prawie w 100% przetrwał trasę do paczkomatu – jedynie lekko rogi ucierpiały w kurierskich przygodach.

Po odpakowaniu ukazał mi się pięciostronicowy list napisany ręcznie! Dzięki wielkie za sposób jego napisania i całą treść! Uwierz, że nie miałem większego problemu z przeczytaniem go, bo mój charakter pisma jest podobny + dostałem szoku
Himiodzio - Czas na moją #pokapake z wyśmienitą zawartością od @stepniaczio

Paczka o...

źródło: Wykopaka2025

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Depth_Charge
Depth_Charge 10.12.2025, 08:05:37 via Android
  • 0
I nawet czekoladę jeszcze można sprzedać to zarobisz trochę
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 25
  • Strona 1 z 25
  • >
  • Warszawa

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 14.01.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 26.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 21.02.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.10.2014

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia