Wpis z mikrobloga

Ej dobra xd co się odwaliło to ja nie wiem... Zaczynając od początku, poznałam faceta było super zaczęliśmy się spotykać, związek i wszystko po prostu bajka. Po roku związku, stwierdziliśmy że możemy wspólnie coś wynająć, ale od około 2 tygodni ciągle się kłócimy o pierdoły. Chciałam z nim o tym pogadać i wybuchła afera. On zabrał swoją torbę, i powiedział że jedzie do mamusi XDDD
Jak pojechał, ja wymieniłam zamki w drzwiach (wynajem mieszkania jest na mnie) i dzisiaj nagle księciunio wrócił i sapie że zmienilam zamki xd Czy dobrze zrobiłam czy przesadziłam? Nie chce być z kimś kto zamiast rozwiązać problem, będzie leciał do mamusi się żalić #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #atencyjnyrozowypasek
Pobierz Babojadek - Ej dobra xd co się odwaliło to ja nie wiem... Zaczynając od początku, poz...
źródło: comment_1652441843CglmuLh4xdW22ghOYeJDnr.jpg
  • 574
@Babojadek: Brzmi trochę jak "on zachował się niedojrzale, więc ja też się zachowam niedojrzale" xD Ok, uciekł do mamy zamiast porozmawiać, uznałaś, że nie chcesz być z kimś, kto ucieka od problemów - Twoje prawo. Jednak zamiana zamków w mieszkaniu za które podejrzewam on też płaci po równo brzmi jeszcze absurdalniej xD Wystarczyło poczekać, aż wróci, powiedzieć, że jeśli tak sprawa wygląda, to chcesz rozstania, dogadać się co do tego co