Wpis z mikrobloga

Czemu biuro CDPR wygląda tak słabo?
Nie dość że budynek klasy C, to jeszcze w słabej lokalizacji na pograniczu Pragi i Białołęki.
Wygląda jak siedziba spółdzielni imienia 30lecia PRL
Myślałem że jak się trochę rozwiną to przeniosą się do centrum. Czy może to kwestia tego że redsi raczej biura mocno nie potrzebują bo pracują zdalnie?

#biuro #nieruchomosci #cdprojektred #warszawa
analboss - Czemu biuro CDPR wygląda tak słabo?
Nie dość że budynek klasy C, to jeszc...

źródło: comment_1651928405wC37oAUQqUIJxWNecu05yJ.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
@analboss: Za to w środku.... Nie ma piękniejszego pałacu. Światło sączy się przez kolorowe witraże wprost na podłogę po horyzont z lastryko. Na ścianach boazeria, a w łazience laminat i PCV. Przy strumyku siedzi Badoski - to on rozdaje nadgodziny...
  • Odpowiedz
Bardziej niż prestiż to pewnie to że dwie linie metra są w centrum więc szybki dojazd komunikacją dla osób z wielu dzielnic


@czlapka: dwie linie metra XD czyli wszystkie w stolicy XD

  • Odpowiedz
@analboss: Pracuję tam, w tym budynku chyba już nawet nic nie ma. Główny kampus jest za tym budynkiem i wygląda dobrze, na pewno lepiej niż szklane domki, w których wcześniej pracowałem.
  • Odpowiedz
@analboss: bo to tak naprawde nie ma znaczenia. Pracowalem w kilku firmach Big Tech w Bay Area i te wszystkie fun roomy, piekne biura, i tym podobne dodatku nudza sie po dwoch tygodniach. I calkowicie bledna w porownaniu z satysfakcja (lub frustracja) wynikajaca z tego nad czym i z kim pracujesz.
  • Odpowiedz
@analboss tam sie nie zesraj i wyjedź lepiej do środka, o ile dasz radę. Patrz na twarze devów. Nie wszyscy są przystojnymi chadami, co nie przeszkadza im w robieniu dobrych gier i tu nie mówię tylko o Redach.. A na koniec niszczę Cię klasykiem. "Może mam wąski horyzont, będę spał w parku na ławce, jesteś #!$%@?ą gdy oceniasz #!$%@? książkę po okładce."
  • Odpowiedz