Wpis z mikrobloga

Od 3 tygodni waga stoi w miejscu. Trzymam kalorie, codziennie zapieprzam na biezni, pot sie leje, a waga stoi. Strasznie mnie to demotywuje. Jak to ruszyć :/ Jedyny plus jaki widze teraz to ze moje problemy z tętnem i cisnieniem minęły
#dieta #chudnijzwykopem
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ukiru: mam prace siedzącą i wczesniej prowadzilem siedzacy tryb zycia. Dopiero teraz wlecialy spacery, marszobiegi i ogolny ruch. Zaczalem diete ze wzgledu na zdrowie. Wczesniej tetno spoczynkowe mialem w okolicach 80-100, teraz 50-60. Czuje sie super. Nie jestem jakos mega glodny wciągu dnia. Przestawie makro i podniose te kcal. Dorzuce trening silowy i zobacze rezultaty za 1-2 tygodnie
  • Odpowiedz
@Tylko_Seweryn: no i tak powinien wyglądać trening, ze leje sie z ciebie. Ja wczoraj zrobilem szybkie 5km na dworze gdzie bylo 7 stopni i tez sie ze mnie lało. Do bieżni dokup sobie wiatrak i postaw ją gdzies gdzie jest dobra wentylacja, bo nawet spacery na niej będą nieprzyjemne przez uczucie duszności(dla mnie osobiscie bieznia to katorga i najgorsze co moze byc).
Jak sie ważysz to rób pomiary powiedzmy codziennie
  • Odpowiedz
Trzymam kalorie, codziennie zapieprzam na biezni, pot sie leje, a waga stoi. Strasznie mnie to demotywuje. Jak to ruszyć


@Tylko_Seweryn: pewnie organizm w dużym stresie z powodu wysiłku i małej podaży kalorii, skoczył kortyzol, wzrosła retencja wody i do tego pewnie organizm wyłącza co może by funkcjonować.
Najpierw bym zluzował ze dwa dni z cięższym kardio a zamiast tego, żeby podtrzymać nawyk treningu, wyszedł na spacer. Możesz też podnieść trochę
  • Odpowiedz
@Tylko_Seweryn: Mogą być też problemy hormonalne, proponują zrobić podstawowy set badań. Ewentualnie jeśli wszystko wyjdzie dobrze, to metabolizm jest tragiczny i najpierw trzeba trochę przytyć, żeby pobudzić metabolizm i wtedy ścinać kalorie
  • Odpowiedz
@Tylko_Seweryn: To ja nie wiem co Ty robisz xD
Pare miesiecy temu stwierdzilem, ze pora troche schudnac. 0 diety, jem co chce, nic nie licze, tylko po prostu nie w--------m za duzo p-----l pomiedzy posilkami, jesli chodzi o cwiczenia to po prostu robie szybkie spacery tam z 1h dziennie i tyle i normalnie spada.
  • Odpowiedz
@Tylko_Seweryn: heh ogólnie to był żart bo trzeba z---------ć. Ale żeby ze względu na wygląd nie chodzić na basen to się kwalifikuje na wizytę u terapeuty. Nie wmawiaj sobie kompleksów. A co do zrzucania wagi, najpierw organizm musi się przyzwyczaić do nowego trybu i ustawić metabolizm, nie ma nic od razu daj sobie czas. Dużo czasu
  • Odpowiedz