Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Patrząc na to co się dzieje w Polsce z gospodarką i finansami publicznymi coraz częściej myślę o tym żeby #!$%@?ąć obecne życie, wynająć komuś mieszkanie, które spłacam i wrócić do Wrocławia do domu po ewentualnej śmierci dziadka (oczywiście, niech żyje w zdrowiu jak najdłużej).

Mam jednak szereg zmartwień takich jak wzięcie pod opiekę nieporadnego ojca (i jego żony - oboje nie mają nic wypracowane do emerytury) który lubi robić długi, remont tego domu (bardzo zaniedbany), rekultywacja sporego ogrodu i niezbyt prorodzinna okolica (wrocławskie Sępolno).

Poza tym kwestia pracy, gdybym mógł zachować obecną robotę na full zdalnie to nawet bym się nie zastanawiał ( ͡° ʖ̯ ͡°) A tak, nie bardzo wiem jak jest z robotą w IT we Wrocławiu.

Ja #!$%@?...

#wroclaw #warszawa #korpo #korposwiat #praca #pracbaza #it #nieruchomosci #przemyslenia #gospodarka
  • 13
jakbym mógł pracować zdalnie to co 3 miesiące zmieniałbym miasta i państwa.


@zryyyty: A ja mogę i nie zmieniam, bo nie jaram się podróżami i instagramem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bo lubi Wrocław i tam ma dom.

@PanBulibu:

A tak, nie bardzo wiem jak jest z robotą w IT we Wrocławiu.

Wawa>Kraków>Wrocław jeśli chodzi o bycie zagłębiem. Wrocław generalnie jest mocno nastawiony na to, żeby Kraków