Wpis z mikrobloga

Raczej bóldupy, że w każdym możliwym miejscu mowa o ukraińcach i pomocy dla nich, wszędzie masz PRZEKAŻ DATEK NA POMOC, tu pomoc tam pomoc, jedziesz pociągiem w Polsce to Ci ciągle po ukraińsku coś #!$%@?, wam też się to przeje, bo ileż można.


@Victim: #!$%@?, jak mozna pomagac ludziom ktorym bomby #!$%@? domy, skandal
  • Odpowiedz
Akurat z tym burgerem to dobry ruch mc donalda,sam kupie na spróbunek.Fajna inicjatywa,niema co się jerzyć jednak jak mam być szczery to w pełni rozumiem tych ludzi...Niechce mi się poraz setny pisać powodów dlaczego tak uważam.To nie tym ludziom a właśnie wam wykopki #!$%@?ło,organizujecie jakieś śmieszne hapeningi pod leroy merline czy auchan w które normalni ludzie mają w #!$%@?.Włączenie zresztą z ukraińcami
  • Odpowiedz
ustawianie nakładek z flagą ukrainy kilka tygodni temu to się wielu osobom podobało ale jak ktoś faktycznie ma przekazać jakiekolwiek pieniądze to już polska cebula się budzi ¯_(ツ)_/¯


@yupitr: ale przecież to są te same osoby co miały bul dupy o flagi teraz mają bul dupy o burgiery
  • Odpowiedz
te burgery mogą sobie w dupe wsadzić, takie małe że uchodźca wojenny by musiał chyba z 10 zjeść żeby zabić głód


@Morritz: zawsze możesz wpłacić kasę nie kupując burgerów.
  • Odpowiedz
@Sqbfd: A CZEMU NIE MA DLA MOICH DZIECIACZKUF TYLKO DLA UKRAINCOW ZNOWU CHYBA ZAPOMNIELI ZE TO DALEJ POLSKA A NIE UKRAINA I ZAPOMINA SIE O NAS O POLAKACH I NASZYCH DZIECIACH JA BYM CHCIALA KUPIC BRAJANOWI NAGETSY ALE NIE MAM TYLE PIENIENDZY POWINNI ZROBIC COS DLA NAS TESZ NP NAGETSY DLA MALUSZKUF ZA DARMO ALBO BON DLA MATEK ZEBY BYLY HAMBURGERY ZA POLOWE CENY A JAK PRZYJDZIESZ Z DZIECKIEM TO
  • Odpowiedz
@Sqbfd: bulwersujące to jest dla mnie z powodu hmm "ukrainWashingu"
mnie potrzebują burgera, by przekazać milionów. robią burgera ukraińskiego tak jak happy meal by świeżej ludzi żarło u nich
  • Odpowiedz