Wpis z mikrobloga

@KingFight: @Mistrszzz: Kwik julek słychać byłoby aż na Marsie, ale tak – zaraz by założyli nowe portale. Gdzieś ci wszyscy podludzie muszą się podziać.

wykop by mógł

@cotidiemorior: Poza cenzurą, niepełnosprytnymi programistami i moderatorami – co masz do wykopu? Niechciane treści blokujesz sobie czarnolisto. Zresztą, skoro masz z nim problem, to dlaczego nie usuniesz konta?
@Mistrszzz: Bo przegrywy - freethinkerzy z jakiegoś powodu uzasadniają sobie bycie poza wszelkimi grupami znaomych istnieniem przeklętego facebooka i instagramu (xdddd), puszczając w tle Kaczmarskiego i wydaje im się, że zamknięcie tych portali spowoduje, że wszyscy "normalni" ludzie w jednej stracą wszystkich znajomych i zapanuje równowaga, xD

Polecam poczytać, jaka januszerka tu panowała w trakcie kilkugodzinnej awarii Facebooka jakiś czas temu. Zresztą tutaj też prawie 150 osób zaplusowało to chrumkanie, xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Warzywo: ty nie ja znam sporo takich stereotypowych norników i nie słyszałem tego bólu dupy jak była ta awaria xd jak ktoś wyobrazal sobie, że ludzie dosłownie umierają bo nie mogą czegoś wrzucić to chyba utożsamia przeciętnego użytkownika Instagrama/FB z celebrytki którzy na tym kasę zarabiają xd
Polecam wykopkom przeczytać jak działają spółki notowane na giełdzie. Mimo większościowego pakietu elon nie mógłby strzelić palcem i usunąć fb.
@KingFight: zdradzę wam sekret: na FB i Insta można przeglądać nie tylko Julki i influenserów - ja przeglądam grupy fotograficzne głównie XD Oczywiście gołe dupy też spamują tagi typu #portraitphotography, ale można używać instagrama i nie śledzić dram tych wszystkich patocelebrytów. Nie podoba się? Nie używaj.