Wpis z mikrobloga

rozumiem,że tak samo ci żal katoli płaczących, że są prześladowani ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie jesteś przecież hipokrytą?


@maksim80: Mi? Zal? Ja bym wiekszosc ludzkosci z checia na Ksiezyc wyslal bez skafandrow.
  • Odpowiedz
@flumpy_bread: @Mochiron:

na czym polega dyskryminacja:
- orientacja nie-heteroseksualna jest w społeczeństwie postrzegana jako: zboczenie, choroba psychiczna, fanaberia, żart
- podobnie z identyfikacją płciową: osoby transseksualne postrzegane są jako chore, zboczone, szalone, "p------e"
- mnóstwo jest odniesień do homoseksualizmu jako czegoś wstydliwego, gorszego, czego trzeba unikać: pedał, pedalskie jako obelga, korwinowe homosie które brzmią niepoważnie, IT'S A TRAP! w odniesieniu do osób transseksualnych jakby były pułapką której trzeba unikać, mnóstwo memów i żartów z
  • Odpowiedz
Albo niech dodadzą 2 okienka "inna", "nie chcę podawać" i po kłopocie. No ale w katolskiej Polsce lepiej walczyć z młodzieżą niż prosto rozwiązać problem


@mwmichal: czy ty właśnie nazwałeś "katolstwem" brak spie#$&lenia? XD

Młodzież zasadniczo nie ma z tym problemów poza garstką zaburzeńców do których nie ma co się dostosowywać, bo ustępowanie przed takimi próbami terroryzowania otoczenia swoim nedoj#$&niem umysłowym jest szkodliwe społecznie.
  • Odpowiedz
Młodzież kiedyś: walczyła na wojnie, pracowała od dzieciaka, nie bała się świata
Młodzież teraz: on niem, pytajom mnie o płeć
  • Odpowiedz
Serio uważasz, ze jak kogoś nie biją i nie mordują na ulicy to nie ma dyskryminacji?


@miki4ever: przeciętny gej w Polsce jest bardziej dyskryminowany z powodu bycia mężczyzną, niż z powodu bycia gejem.
  • Odpowiedz
wiadomo, jak ktoś żartuje sobie z LPG+ to jest bandytą, zbrodniarzem, faszystą i osobą chorą psychicznie xD Skoro nie rozumiesz dlaczego ludzie nie piszą "LGBT" tylko np. "LPG+" to nie ma dla ciebie ratunku.


@maksim80: dla ciebie nie ma ratunku. Wszyscy, którzy nie potrafią napisać normalnie skrótu wyglądają tak jak na obrazku poniżej. Nie rób więcej fikołków bo z cyrku zadzwonią. Sam zacząłeś wyzywać od chorych psychicznie osoby o innej
SmakoszKotow - > wiadomo, jak ktoś żartuje sobie z LPG+ to jest bandytą, zbrodniarzem...

źródło: comment_16506242693op4JO1Cbd9CjnGmzWdtJy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@fidd27: przeciez ty opisales wylacznie przypadki spolecznej nieakceptacji a nie dyskryminacji xD
nie bardzo wiem do czego dazysz? do kontrolowania co ludzie moga uwazac? zakazesz ludziom sie smiac z tego czy co?

"A jeśli wydaje się wam, że nie znacie nikogo kto jest nieheteronormatywny i że takich ludzi jest mało..."
oczywiscie, ze jest malo, zaraz sie pewnie dowiemy, ze to 20 procent Polakow xD

z reszta co za fikol z
  • Odpowiedz