Wpis z mikrobloga

@Tymajster: Dla statystyk, dzieki temu da sie okreslic ktora plec wybiera konkretne kierunki nauczania.


@DannyDragon: I niby ludzie przepisują te formularze pisane odręcznie do bazy danych? Ja wiem, ze system jest durny, ale mam nadzieje, ze nie aż tak durny, żeby marnować czas tysiąca sekretarek. Przecież jedna kwerenda ogarnie to w 2 sekundy
  • Odpowiedz
juz czytam 100 stron zeby sie dowiedziec xD skoro sa tak dyskryminowani, to poprosze konkretne przyklady, a nie raport


@flumpy_bread: chłop po otrzymaniu kompleksowego raportu prosi o dowód anegdotyczny. Kwintesencja chłopskiego rozumu i prawackiego riserczu.
  • Odpowiedz
@mwmichal: co ma do rzeczy wyciąganie hermafrodytyzmu, który jest w #!$%@? rzadki i w którego przypadku zazwyczaj i tak się przeprowadza zazwyczaj do 18 korektę płci?

psychicznie

Błagam, płeć to pojęcie biologiczne. Maciek może czuć się nawet różowym pelikanem, ale nie zmienia to faktu, że jest mężczyzną. Jak czuje się kobietą, to nie widzę przeciwskazań, żeby zmienił płeć i otrzymał nowy pesel, ale nie zmienia to faktu, że Maciek może
  • Odpowiedz
Czemu ludzie lgbp zawsze mają jakieś ekstra problemy psychiczne poza bycie homo?


@KondProsty: może dlatego, że są w tym kraju na każdym kroku prześladowani oraz wyśmiewani? Poza tym ilu ludzi LGBT znasz osobiście, że wyciągasz tak daleko idące wnioski?

To nie jest usprawiedliwienie dla swoich infantylnych, często agresywnych zachowań. Osoby lgbp nie są gorsze od innych, więc ich nie faworyzuje.

Chyba że są gorsze i jak inwalidzi potrzebują specjalnej troski?
  • Odpowiedz
@mwmichal Boom cywilizacyjny już osiągnęliśmy. A statystyki mówią, że ludzie stają się coraz głupsi. A nasza cywilizacja, jak wszystkie wcześniejsze upadnie. Młodzi już nawet nie potrafią czytać analogowych zegarów, więc o czym my mówimy?

"Ciężkie czasy tworzą silnych ludzi, silni ludzie tworzą dobre czasy. Dobre czasy tworzą słabych ludzi, a słabi ludzie tworzą ciężkie czasy"

Dobrze już było. A to, co dzieje się na świecie zwiastuje tylko, co nas czeka w
  • Odpowiedz
@anttrza: Być może łatwiej weryfikować po oznaczonym polu niż po peselu? Nie wiem, nie ja to wymyślałem.

Co do wielu pytań po co pytanie o płeć, być może po to, aby można opracować statystyki które przedmioty przez kogo są chętniej wybierane. Dla przykładu w 2021 r. informatykę zdawało 757 dziewczyn i 8077 chłopaków, tylko 102 osoby ze wsi, a prawie 5 tys. największych miast.
Po co takie statystyki? Przypuszczam, że
  • Odpowiedz
@KondProsty: Bo większość LGBT jest tak naprawdę zaburzona psychicznie, a te wszystkie kombinacje z zmianą orientacji, płci itd to żalosne próby wytłumaczenia swoich problemów, albo zwrócenie na siebie uwagi. Jak powiesz matce ze jest ci smutno to ci powie żebyś nie wymyślała tylko masz się uczyć, a jak powiesz że jesteś lesbą albo chcesz zmienić płec to przeważnie rodzic się budzi i zastanawia gdize popełnił błąd


@alteron
Wiem że
  • Odpowiedz
Ludzie lgbp powinni płacić kary za swoje wusrywy w sieci, to mnie zniesmacza

@KondProsty: a mnie zniesmacza publiczne lizanie się po jajkach przez prawaków xD
@Kaczkoman

Podnieca cię oglądanie lizania sobie jajek przez oprawwakow? ( ͡º ͜
  • Odpowiedz