Wpis z mikrobloga

@miki4ever: tak to ktoś kiedyś zaprojektował, i tak jest do dziś, żeby nie musieć wprowadzać zmian w systemach automatycznego sprawdzania ¯\_(ツ)_/¯

I zanim wyskoczysz z jakimś tekstem typu że zacofanie technologiczne, to powiem Ci wprost, że pół świata jedzie na systemie "jak działa to nie ruszaj", bo jest to tańsze niż upgrade na nową technologię i nie mówię tu o krajach trzeciego świata, tylko o głównych gałęziach gospodarki na całym świecie.
  • Odpowiedz
@mwmichal:

Albo niech dodadzą 2 okienka "inna"…


Inna czyli jaka? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wymień choć jedną inna niż męska i żeńska.

"nie chcę podawać" i po kłopocie.


Tu masz racje.
  • Odpowiedz
Ale to nie jest żaden problem. Są dwie płcie i nie ma w tym nic podchwytliwego żeby były jakieś problemy z zaznaczeniem

( )


@murmurlrl: ani fizycznie to nie jest prawda (obojniactwo) ani psychnicznie. No ale wiadomo, hrum kwiii co te lewaki wymyślają kwiii
  • Odpowiedz
do potwierdzenia zgodności z PESELem, który jednoznacznie stwierdza czyś jest chłop czy baba.


@Bakuaku: PESEL określa płeć biologiczną na podstawie obecności penesa. Nie wiem czy osobom trans przeszkadza czy maja "niepasujący" numer, ale nie powinno się utożsamiać numeru PESEL z płcią.
  • Odpowiedz
@mwmichal: biologiczne płcie są dwie. Na #!$%@? tam "inna"? Oczywiście teoria o katolskiej p0lsce xD

Gdyby spełniać zachcianki młodzieży i podążać za ich poglądami to dzisiaj byśmy jedli gruz i mieszkali w szałasach.

Jak nie potrafisz pojąć tego, że podanie płci ułatwia tworzenie jakichkolwiek statystyk to już nie mój problem.
  • Odpowiedz
@KondProsty: Bo większość LGBT jest tak naprawdę zaburzona psychicznie, a te wszystkie kombinacje z zmianą orientacji, płci itd to żalosne próby wytłumaczenia swoich problemów, albo zwrócenie na siebie uwagi. Jak powiesz matce ze jest ci smutno to ci powie żebyś nie wymyślała tylko masz się uczyć, a jak powiesz że jesteś lesbą albo chcesz zmienić płec to przeważnie rodzic się budzi i zastanawia gdize popełnił błąd
  • Odpowiedz