Aktywne Wpisy
fanatykwedkarstwa2 +269
jebluschytrus +142
Jak widzę ten wylew szamba na kobiety to mogę z całą pewnością powiedzieć, że żyd ładnie wam zakręcił korbą. Wojna płci to pierwszy trybik chazarskiej machiny i widać, że na całym świecie kręci się idealnie. Jak możemy budować społeczeństwo skoro strony zdolne do jego tworzenia szczerze się nienawidzą. Cała reszta którą obserwujemy to jest tylko pokłosie tej wojenki.
Żymianie 1:0 Świat
#zydkrecikorba #bekazniebieskichpaskow #bekazrozowychpaskow
Żymianie 1:0 Świat
#zydkrecikorba #bekazniebieskichpaskow #bekazrozowychpaskow





źródło: comment_1650602308GryW6vHZNL8HQ2mb4wcXm0.jpg
Pobierz@KondProsty: może dlatego, że są w tym kraju na każdym kroku prześladowani oraz wyśmiewani? Poza tym ilu ludzi LGBT znasz osobiście, że wyciągasz tak daleko idące wnioski?
@WabiSabi: ale tak pomijając płacz juleczek, na kiego wała płeć w deklaracji maturalnej? Tym bardziej że jest w pesel.
@artiom143: ale co tu da płeć? Jest imię i nazwisko, to w 99,9999999% przypadków rozwiązuje problem z płcią, która i tak nie ma żadnego znaczenia.
@KondProsty: problemy psychiczne masz tylko tutaj ty xD Nie potrafisz napisać poprawnie skrótu żeby pokazać jaki to HEHE JESTEŚ NORMALNY i jeszcze piszesz coś o chorobach psychicznych bo jakiś random na twitterze napisał głupotę xD
(✌ ゚ ∀ ゚)☞
Komentarz usunięty przez autora
@Tymajster: do statystyk
@MechanicznyTurek: Serio w Polsce statystyki są brane z formularzy wpisywanych ręcznie? Przecież to absurd, dużo łatwiej po prostu wyciągnąć z bazy danych wszystkich uczniów i porownac z tymi, którzy osiągneli jakiś wynik na maturze. Po cholerę przepisywać tysiące karteczek ro systemu?
@flumpy_bread: Serio uważasz, ze jak kogoś nie biją i nie mordują na ulicy to nie ma dyskryminacji?