Wpis z mikrobloga

@bartosz325: Wsadzenie prania do pralki to trochę jednak co innego niż robienie pierogów. Tu trzeba zrobić ciasto, farsz, wszystko ulepić, ugotować. Dużo roboty.
Pranie zresztą to też nie samo wstawienie do bębna tylko jeszcze segregacja, zebranie brudów po domu, potem rozwieszenie i schowanie do szaf.

Zawsze mnie śmieszy jak faceci próbują umniejszać to ile czasu i wysiłku trzeba poświęcić na takie prace domowe, a mimo wszystko tego nie robią. No skoro
Zawsze mnie śmieszy jak faceci próbują umniejszać to ile czasu i wysiłku trzeba poświęcić na takie prace domowe, a mimo wszystko tego nie robią.


@CudMalina: no ja na przykład robię te wszystkie rzeczy i faktycznie wszystko zajmuje po parę minut. Cały dzień może zająć jak się robi dosłownie wszystko w jeden dzień, ale żeby do czegoś takiego doprowadzić to by trzeba było nie sprzątać chyba przez rok. Jeżeli ktoś ma stado
@ryba_twojej_mieczty: Pralka nie może chodzić ciągle. Also jak ktoś wam mówił że gotował, prał cały dzień to was robi w luja. Wrzucenie do pralki i ustawienie to jest max 5 min. Z wieszaniem trochę gorzej ale teraz niektóre pralki od razu suszą albo ma się suszarkę więc można wyebać od razu do półki.
Chyba że nie wiem, masz na chacie chiński jedwab, to tak - to musisz prać ręcznie.
no ja na przykład robię te wszystkie rzeczy i faktycznie wszystko zajmuje po parę minut


@ToksycznySocjopata: Gotowanie, sprzątanie po nim i zakupy też ci zajmują "po parę minut"?

O ile ze zwykłym sprzątaniem mogę się po części zgodzić, o tyle gotowanie kilku posiłków dziennie ze świeżych półproduktów dla kilku osób wymaga niezłej gimnastyki i sporych nakładów czasowych.

Zresztą ze sprzątaniem też się mogę zgodzić tylko częściowo, ponieważ zupełnie inaczej sprząta się