Wpis z mikrobloga

Mojej mamie się zdarza robić pranie cały dzień, jak jej akurat wypada dzień prania firanek, zasłon, poszewek, dywaników i cholera wie czego.


@ryba_twojej_mieczty: Dopiero jak człowiek zamieszka sam to zaczyna dostrzegać jak kobiety potrafią utrudniać sobie życie i innym przy okazji. Nagle okazuje się, że można nie mieć zasłon, firanek, nadmiaru dywaników, serwetek, obrusów. Wystarczy roleta w oknie. Nie trzeba mieć serwisów obiadowych kurzącyh się za witryną, wazonów, kryształów, doniczek z
Pobierz D1MIRAS - > Mojej mamie się zdarza robić pranie cały dzień, jak jej akurat wypada dzi...
źródło: comment_1650203326yPQhbGF2ZJVKntBT4tQcIn.jpg
@Pantegram: ale o czym ty mówisz? Wymyślasz jakieś skrajne przykłady. Rozmowa była o standardowych pracach domowych i ile one nie zajmują wg niektórych leniwych różowych. Przeciętna rodzina to para + 0 dzieci, czasem jedno. Więc nie kilka osób. Przeciętnie gotuje się teraz moze obiad, często na dwa dni - inne posiłki to jakaś kanapka, której czas przygotowania to 0 minut. Zakupy się robi większe raz lub dwa w tygodniu - może
Przeciętna rodzina to para + 0 dzieci, czasem jedno. Więc nie kilka osób.


@ToksycznySocjopata: A przeciętna narzekająca na obowiązki domowe różowa to nie singielka ani laska w związku kohabitacyjnym, tylko mężatka z małym dzieckiem na macierzyńskim, której mąż po powrocie z pracy nie chce nic robić w domu ani przy dziecku, bo skoro kobieta jest na urlopie to przecież może to wszystko przejąć na siebie podczas gdy on musi przecież odpocząć
zależy co gotujesz

Moja stara potrafiła płakać, że gotowała cały dzień przy tak skomplikowanej potrawie jak makaron z truskawkami (z użyciem blendera) także wiesz. Co innego jak ktoś faktycznie gotuje.


@SarahC: No to faktycznie przesada ^^
Chociaż jeżeli tylko ona coś w domu gotowała dla rodziny, a jej nigdy nikt obiadu nie zrobił, to jestem w stanie zrozumieć jej frustrację ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Wydaje mi się
A przeciętna narzekająca na obowiązki domowe różowa to nie singielka ani laska w związku kohabitacyjnym, tylko mężatka z małym dzieckiem na macierzyńskim


@Pantegram: wiesz co, może i tak, ale ja nie raz słyszałem te narzekania od bezdzietnych lambadziar ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet nie znam żadnej mężatki z małym dzieckiem.

w Polsce jest bardzo dużo facetów wychowywanych przez nadopiekuńcze matki (lub babki) które nie nauczyły ich żadnych