Wpis z mikrobloga

Pojechałabym na taką wycieczkę szkolną do Krakowa albo Warszawy, zbiórka pod szkołą o 6, wieczór wcześniej zakupy z mamą, wybieranie słodyczy na drogę, pakowanie się co było dla mnie ekscytujące xD potem wygłupy w autokarze, ustalanie z kim się śpi w pokoju, #!$%@? śmiesznych akcji w pokojach, wymykanie się w nocy do pokoju chłopaków, następnego wycieczka objazdowa po mieście z przewodnikiem.. echh to już nie wróci (,) #feels #nostalgia #szkola #wspomnienia #dziecinstwo #kiedystobylo #rozowepaski #niebieskiepaski #suicidefuel
tatiq02 - Pojechałabym na taką wycieczkę szkolną do Krakowa albo Warszawy, zbiórka po...

źródło: comment_1649768211fn32UjGNcTlA6nCksqGLEf.jpg

Pobierz
  • 118
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@tatiq02: że co, wy chodziliście z rodzicami na jakiekolwiek zakupy? Wtf. U mnie to z łaską było dane 20 PLN od wielkiego dzwonu, a przeważnie jazda totalnie na frajer ("bo przecież zapłaciliśmy ci, to po co ci pieniądze?"), jeszcze starymi, śmierdzącymi autokarami, które zawsze wywoływały u mnie chęć pawia (poprawiło się to dopiero, jak byłem w liceum, daliśmy radę dojechać całą Polskę i kawałek Litwy do Wilna) i musiałem żreć aviomarin
@W_goracej_wodzie_company: to samo miałem xD wszyscy już gotowi do drogi, na miejscach, po walce na śmierć i życie, groźbach śmiertelnych wychowawczyni, a tu "STOP, jakaś madka dzwoni na policję". Ch**, że staliśmy na dworze przez 1,5h czekając na cholera wie co.